Spor

Paşabahçespor Çayır Ağası gibi: 10 - 2

Paşabahçespor Çayır Ağası gibi: 10 - 2
25.10.2017 13:23
| | |
3511

İstanbul SAL, 8. Grup karşılaşmasında, Paşabahçepsor, evinde ağırladığı Çayırbaşıspor'u, 10 - 2 gibi skorla yendi. Galibiyet Paşabahçe'de yüzleri güldürdü.

Beykoz ekibinin Teknik Sorumlusu Aydın Çaylı yaptığı açıklamada, "Ben Çayırbaşıspor maçına iki farklı pencereden bakmak istiyorum. İlk yarıda maalesef zihinsel olarak rakibi karşısında rahat bir galibiyet alma beklentisi takımda rahatlık yarattı. Ancak devre arasında futbolcu kardeşlerimiz ile yaptığımız görüşmede hiç bir maçta zayıf-güçlü takım ayrımına gitmeye hakları olmadığını kendilerine söyledik. Nitekim ikinci yarıda maça olan konsantrasyonları daha da artınca, ortaya güzel bir futbol ve farklı bir netice çıktı. Çayırbaşıspor maçı ile birlikte üst sıralara doğru bir çıkış sürecinin başladığını söylemek isterim. Çıkabildiğimiz kadar zirveye çıkacağız ” diye konuştu.

Paşabahçespor Genel Kaptanı Rıza Bilgi ise yaptığı değerlendirmede, "Çayırbaşıspor maçı bizim açımızdan kolay bir maç olarak görülmekle birlikte işin ciddiyet kısmından bir parça ayrılınca ortaya nasıl bir tablonun çıkacağını yaşayarak gördük. Neyse ki ikinci yarıdaki başarılı performans ve pozitif enerjileri ile geri dönüş yapan futbolcu kardeşlerimizi, bir birinden güzel golleri bizler ve tribünlere yaşattığı için kutluyorum ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi / Talip Ercan

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Paşabahçespor, Çayırbaşıspor, Aydın Çaylı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"