Paşabahçespor camiasında vefa kahvaltısı

  • 0
  • 8341
Paşabahçespor camiasında vefa kahvaltısı
Paşabahçespor camiasında vefa kahvaltısı
Paşabahçespor camiasında vefa kahvaltısı
Paşabahçespor camiasında vefa kahvaltısı

Paşabahçe Spor Kulüp Yönetimi camiada çeşitli dönemlerde futbolculuk, yöneticilik ve diğer görevlerde bulunmuş isimleri sabah kahvaltısında bir araya getirdi.

Yeşil, Kırmızılı ekibin Coşkun Okur Başkanlığındaki Yönetim Kurulu'nun almış olduğu güzel bir karar neticesinde hafta sonunda Pasha Garden’da gerçekleşen kahvaltıda tam anlamı ile bir nostalji rüzgarı esti.

Kulübün kuruluşundan bu yan camiada yer alan isimlerin mazereti ve şehir dışında olanların dışında büyük bir katılım sağladığı etkinlikte yıllardır bir birlerini görmeyen isimlerin hasretle kucaklaşması ve muhabbet anları ise görülmeye değerdi.Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur, son derece mutlu oldukları ve büyük heyecan yaşadıklarını söylediği kahvaltı programında, "İnşallah bu programı her sene  daha da yoğun katılım ile gerçekleştirme niyetindeyiz. Eski Başkanlarımızı, futbolcularımızı, Antrenörlerimizi yeniden görmek çok anlamlı idi. Tabiri caizse bugün tam anlamı ile bir nostalji rüzgarı esti. Büyüklerimizin anıları ile bu camianın ne kadar iz bırakan nitelikte olduğuna şahitlik ettik. Hayatta olmayan abilerimizi de andık, ruhlarına dualarımızı gönderdik. Paşabahçespor bünyesinde değişik görevler ifa eden abilerimiz aynı zamanda değişik meslek grupları ile de iştigal etmekte. Profesöründen, Doktoruna, Mimarından kendi sektörlerinde başarılı işadamları olarak bu topluma hizmetlerine devam etmekteler. Allah her birine sağlıklı ömür ihsan eylesin" diye konuştu.  

Kulübün efsane Müdürü Bahattin Şişmanoğlu, Beykoz eski Belediye Başkanı Ali Zengin, Galatasaray ve Milli Takımın eski Kalecilerinden Nihat Akbay ve Beykoz Spor Kulübü Kaptanlarından olan Kardeşi Cemil Akbay, Dr.Yaşar Kansak, Prof. Dr.Armağan Öner, (Hoca) Mustafa Özdemir, Recep Gürbaşak, Hayrettin Kayalar, Devlet Sanatçısı Mekin Çetinöz, Salim Kaşkır, Adnan Zibel, Salih Yazıcı, Lüftü soyer, Fahrettin Doğan, Savaş Ertunç, Hüseyin Özensoy, Halidun Soytürk, Nevzat Emanet, Ahmet Salih Çakmak, Mehmet Akgün, Metin Bilgi ve adı Paşabahçespor ve semt ile kesişen birçok renkli sima programda dikkat çeken isimlerdendi.

Spor Servisi

Beykoz masterleri evinde puan kaptırdı
Önceki Beykoz masterleri evinde puan kaptırdı
Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Sonraki Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz