Paşabahçespor Beykoz’a puansız döndü

  • 26.01.2022 14:42
  • Güncelleme: 26.01.2022 14:44
  • Okunma: 2149 kez
  • Yorum: 0
İstanbul S AL 5. Grupta mücadele eden Beykoz temsilcisi Paşabahçe’de, Kartaltepe deplasmanından puansız dönülen maçın üzüntüsü vardı.
Paşabahçespor Beykoz’a puansız döndü

Yeşil-Kırmızılı ekip bu maç öncesi alacağı galibiyet ile ilk 2 iddiasını da devam ettirme hedefindeyken, evdeki hesap çarşıya uymadı.

Boğaziçi ekibinde diğer taraftan alınan Kartaltepe mağlubiyetinin ardından kritik haftalar da başlamış oldu.

Paşabahçespor genel kaptanlarından Mehmet Öztürk umutla gittikleri Kartaltepe maçında hiçte beklemedikleri bir skorun muhatabı olduklarını söyledi.

“Rakibimizin düşme hattında yer alması ve mutlak surette puana ihtiyacı ortada idi... İlk yarıyı başa baş kapatsak da ikinci yarıda ilk golü yedikten sonra maalesef karşılığını veremedik” diye konuşan Mehmet Öztürk, “bu da doğal olarak bize 3 puan kaybı olarak yansıdı” dedi.

Öztürk, "Önümüze bir birinden zorlu maçlar bizi bekliyor olacak... Hafta sonunda evimizde şampiyonluk potasından bir rakibi yani Çıksalınspor'u konuk edeceğiz. Ardından ise düşme hattında yer alan Yahya Kemal deplasman maçı ve son olarak da ilk 2 için mücadele eden Yenibosnaspor'u evimizde konuk edeceğiz. Bu üçlü seriden alabildiğimiz kadar puan almak zorundayız. Alttan gelen takımları da hesaba katmamak olmaz. Orta sıralardayız ancak rehavete kapılma şansımız kesinlikle yok, olmaz da..." ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Paşabahçespor