Spor

Paşabahçespor altyapısının yeni hedefleri

2014.08.08 00:00
| | |
10605

2013-2014 Sezonu'nu 3 yaş kategorisinde şampiyonluklar ile kapatan Paşabahçespor yeni sezonun ilk antrenmanlarına U17 ve U15 Yaş Grubu Takımları ile başladı.

Yeşil-Kırmızılı ekip geçen sezon U13, U15 ve U16 Yaş Grubu Takımları ile yaşadığı şampiyonlukların üzerine koyup sayıyı daha da arttırma düşüncesinde. Paşabahçespor U17 Takımını Halil İbrahim Sancak çalıştırırken, hali ile yeni sezonda bir yaş üzerien koymuş halde kadro oluşturulduğundan geçen sezonun şampiyon U16 Yaş Grubu Takımı bu kategoride idmanlara çıkmakta.

Halil İbrahim Sancak yaptığı açıklamada antrenmanlara Ramazan Bayramı öncesinde başladıklarını söylerken, "Bayram tatilinin ardından çalışmalarımızda tempo arttı. Takımın son durumu gerçekten çok iyi, kariyerlerinde şampiyonluklar bulunan futbolcu kardeşlerim bu sezon U17 Takımı ile buna yeni ilaveler yapma düşüncesinde. Haftada 5 gün idmanımız var. Doğrusunu söylemek istersem ben ve futbolcu kardeşlerim maçların başlamasını sabırsızlıkla beklemekteyiz" diye konuştu.

Paşabahçespor U15 Yaş Grubu Takımı bu sezon Zafer Keleş'e teslim. Yıllarca Çubukluspor altyapısında görev yapan, şampiyonluklar yaşayan tecrübeli eğitmen aynı başarıyı U15 Takımı ile de yaşama düşüncesinde. Öte yandan bu sezon ligleri erken yani Ekim ayında başlayacak olan bir başka altyapı takımı olan U11 Yaş Grubu Takımı ise bu sezon Aşkın Karadeniz yönetiminde müsabakalara çıkacak.

Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur yaptığı açıklamada bu sezon hem A Takım düzeyinde hem de altyapı takımları olarak her yaş kategorisinde şampiyonluklar hedeflediklerini söylerken, "A Takımda son yılların en yetenekli, kaliteli kadrolarından birini kurduk. Altyapı takımlarımız uzun yıllardır olduğu gibi bu sezon da girilecek her kategoride şampiyonluk hedeflemekte. Biz kulübümüz bünyesinde güzel bir sistem kurulduğu inancındayız, aramıza yeni katılan Zafer Keleş Hocamıza da hoş geldin dileklerimizi iletmek istiyorum. Paşabahçespor İnşallah bu sezon tarihinin altın çağlarından birini yaşayacak" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Paşabahçespor, Coşkun Okur, Halil İbrahim Sancak, Aşkın Karadeniz, Zafer Keleş, Antrenman

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"