Paşabahçespor altyapısına Zafer Keleş getirildi

  • 0
  • 9922
Paşabahçespor altyapısına Zafer Keleş getirildi

Yeni yönetimi ile yaptığı transferler ve görev değişiklikleri ile adından sıklıkla söz ettiren Paşabahçespor'da altyapı takımlarına tecrübeli bir isim daha dahil oldu.

Uzun yıllar Çubukluspor kulübünde görev yapan Marmara Üniversitesi BESYO Mezunu da olan Zafer Keleş bundan böyle tecrübelerini yeşil-kırmızılı camiada konuşturacak. Paşabahçespor daha önce de Çubukluspor Kulübündeki görevleri ve en son olarak Beykoz 1908 A.Ş. Takımında Teknik Direktör ikilisinden biri konumunda vazife yapan İskender Közen'i Genel Koordinatörlüğe getirmişti. Sıkı birer dost olan ikilinin Paşabahçespor takımında göstereceği performans merakla beklenmekte.


1973 Doğumlu olan Zafer Keleş, futbola Paşabahçespor takımında başlayıp tüm kategorilerde futbol oynadıktan sonra A Takım düzeyinde forma giymiş ve ardından Çubukluspor, Şile Yıldızspor, Yenimahallespor ve Çiğdemspor takımlarında forma giydi. Futbolculuk ve çeşitli kademelerdeki antrenörlükler dahil olmak üzere yaklaşık 15 sene Çubukluspor camiası içerisinde bulunan Zafer Keleş, kendisine Paşabahçespor'daki yeni görevi için yapılan teklifi kabul ederek yılların ardından ilk kulübüne dönmüş oldu.


Paşabahçespor camiasının kendi futbol yaşantısında önemli bir yeri olduğunu söyleyen Zafer Keleş, "Burada çok sevdiğim bir Başkan yani Coşkun Okur kardeşimiz var, ayrıca geçtiğimiz günlerde İskender Közen'in de Paşabahçespordaki görevine başlaması ile şahsıma yapılan teklifi tereddüt yaşamadan kabul ettim. İnşallah burada çok güzel bir hava yakalayıp tüm kategorilerde büyük Paşabahçespor'u yeniden canlandıracağız.diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz’da eğitimin durumu?
Önceki Beykoz’da eğitimin durumu?
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024