Spor

Paşabahçespor: 1 Küçükköyspor: 0

Paşabahçespor: 1 Küçükköyspor: 0
2014.08.09 00:00
| | |
4908

İstanbul Süper Amatör Ligi’nin Beykoz temsilcilerinden Paşabahçespor sezon öncesi hazırlıkları kapsamında yaptığı ilk müsabakadan galibiyet ile ayrıldı.

İstanbul'u etkisi altına alan sağanak yağışa karşın Paşabahçe Stadı’nda karşı karşıya gelen her iki takım maç boyunca inceden inceye yağmura karşın oldukça tempolu ve heyecanlı bir müsabakaya imzalarını attılar. Ev sahibi Paşabahçespor ilk yarıda gençlerden oluşan bir kadro ile sahada yer alırken, ikinci yarıda kadrosunu tamamen değiştirip az futbolcularını sahaya sürdü.

Karşılaşmada ilk yarıda kayda değer bir pozisyon yaşanmazken, son dakikalarda  İshak Kuş'un çektiği şut dışında ciddi bir atak organizasyonu yoktu. İkinci yarı ile birlikte maçın çehresi değişirken, her iki takım karşılıklı ataklar ile maça heyecan kattı. İşte bu bölüme ait önemli anlardan aktarımlarımız;

Dk. 70 Orta saha rakibe yapılan baskı sonunda kapılan top Oğuzhan Civelek'e aktarıldı, bu oyuncu topla hızla rakip ceza alanına yöneldi, soldan ceza alanına girmekte olan Onur Kerman'a topu aktardı, yetenekli golcü yerden sert bir vuruş ile takımını 1-0 öne geçiren golü kaydetti.

Dk. 73 Sağ kanattan iyi kaçan Oğuzhan Öztürk, rakip ceza alanı arka direk yönüne güzel bir orta yaptı, Onur Kerman'ın kafasında top adeta direği sıyırarak auta çıktı.

Dk.79 Ani gelişen Küçükköyspor atağında Paşabahçe defansı ilk kez kontrolsüz yakalanınca Kaleci Ertuğrul ile karşı karşıya kalan Barış'ın aşırtma düşüncesi, Ertuğrul'un yerinde müdahalesi ile sonuçsuz kaldı.

Dk. 82 Oğuzhan Öztürk ile sağ kanattan gelişe bir başka atakta, orta sahadan atağa çıkan Sedat'a aktardığı topa bu ismin mükemmel vuruşunu aynı güzellikte Kaleci Mert doksandan kornere çelmeyi başardı.


STAD: Paşabahçe

HAKEM: Bülent Yeldan

PAŞABAHÇESPOR İLK YARI: Özkan-Serkan ( Dk.40 Furkan )-Ali Yılmaz-Yusuf-Güner-İshak Kuş-Caner-Oğuzhan Yılmaz ( Dk.40 Ömer )-Anıl Çekingen-Yavuz-Ozan ( Dk.32 Ogün )

PAŞABEHÇESPOR İKİNCİ YARI: Ertuğrul ( Dk.87 Aykut )-Mehmet-Fatih-Gökhan Suülker-Suat Metin-Alper Genç-Oğuzhan Civelerk-Sedat-Oğuzhan Öztürk-Arif-Onur Kerman

ANTRENÖR: Fahrettin Eldek

KÜÇÜKKÖYSPOR: Berk ( Dk.32 Mert-Dk.76 Afşin)-Erkan-Sertaç ( Dk.46 Cumhur )-Serhat-Samet (Dk.46 Ömer)-Mikail-Gökay-Orhan (Dk.73 Okan)-Bayram (Dk.46 Uğur)-İsmail (Dk.46 Bedirhan)-Turgut (Dk.46 Barış )

ANTRENÖR: Ergün Gelen

GOL: Dk.70 Onur Kerman

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Paşabahçespor, Küçükköy

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"