Paşabahçeli Oğuz’un hedefi 1. Lig

  • 0
  • 8039

Beykoz iki sezon sonra yeniden bir takım ile Bölgesel Amatör Lig'de temsil edilecek.

Bu sezon baş arılı bir performans sergileyen Beykoz temsilcisi Paşabahçespor, İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubu'nda büyük bir başarı elde ederek önümüzdeki sezon BAL Ligi'nde oynama hakkı kazandı. Paşabahçespor, BAL Ligi' ne yükselmenin sevincini yaº arken, bir taraftan da birçok oyuncusunu kaybetme korkusuyla karşı karşıya.

Bir yıldız daha...

Bu sezon önemli bir başarı elde eden kadrodan birçok isim üst liglerde forma giymek için yola çıktı bile. Bu isimlerin başında da takımın jokeri Oğuz Civelek geliyor. Sözünü ettiğimiz henüz 20 yaşındaki Oğuz Civelek, Paşabahçespor ’da bu sezon tüm maçlarında forma giymeyi başardı. Ön libero mevkiinde oyunun her iki yönünü de oynayabilen Oğuz, oyun stili ve top çalmalardaki kurnazlığıyla Fenerbahçe’nin yıldızı Mehmet Topal'ı andırıyor. Oğuz'un en önemli özelliklerinden biri de sürati ve kuvveti... 20 yaşındaki süper yeteneğin iki ayağını da kullanabilmesi bir diğer dikkat çeken özelliği... 

6 takım peşinde... 

Paşabahçespor' un bu sezonki başarısında büyük pay sahibi olan Oğuz' un önümüzdeki sezon PTT 1. Lig' de forma giymesine kesin gözüyle bakılıyor. Özellikle 2. Lig Beyaz ve Kırmızı Grup'ta mücadele eden takımların kadrosuna katmak istediği Oğuz' u PTT 1. Lig’den de iki takımın transfer etmek istediği belirtildi. Her Türk futbolcusu gibi Süper Lig hayaliyle yanıp tutuşan genç yetenek, PTT 1. Lig' e giderek hayallerine bir adım daha yaklaşmak istiyor.

Spor Servisi

Devlet hastanelerinin hizmet kalitesi yükseldi
Önceki Devlet hastanelerinin hizmet kalitesi yükseldi
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz