Paşabahçe ve Kavacık birbirini üzmedi

  • 0
  • 6421
Paşabahçe ve Kavacık birbirini üzmedi
Paşabahçe ve Kavacık birbirini üzmedi

İstanbul U13 Yaş Grubu 31.Grubuna dahil Pazar günü müsabakalarından birinin adresi de Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadıydı.

Beykoz'un iki temsilcisi olan Kavacıkspor ile Paşabahçespor futbol adına sahaya güzel şeyler sunabilme gayretinde olurken, maç sonunda skor tabelasında 1-1’lik eşitlik vardı.

Kavacıkspor U13 Yaş Takımı mücadeleye Kalede Emircan-Ramazan-Doğaç-Ömer Faruk-Ömer Yiğit-A.Samet-Barış-Jiyan-Kerem-Umut-Eren’den oluşan 11 ile maça başladı. İlerleyen dakikalarda oyuna dahil olan isimler ise  Ömer-Eser-Arda-Ahmet ve Kadir oldu. Maçta takımlarını öne geçiren tek golde Umut’un pasında Jiyan’ın güzel vuruşu vardı.

Hakan Kuş yönetimindeki Paşabahçespor U13 Yaş Grubu Takımı ise karşılaşmaya Kalede Salim-Bora-Yusuf-Mert Başaran-Ayberk-Gökmen-Polat-Emir-Berk Taha-Ferdi-Cenk-Kaan-Sergen ve Berkay’dan oluşan 11 ile çıktı.

Yeşil-Kırmızılı ekipte oyuna sonradan dahil olan isimler ise Mert Aras-Ömer-Samet ve Akın idi. Paşabahçespor Yıldızlarından gelen tek golde ise Gökmen’in imzası vardı.

Spor Servisi

Beykoz U-15 takımı Türkiye Şampiyonasına hazır
Önceki Beykoz U-15 takımı Türkiye Şampiyonasına hazır
Ortaçeşmespor Beykoz’da Taşlıtarla’yı mağlup etti
Sonraki Ortaçeşmespor Beykoz’da Taşlıtarla’yı mağlup etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz