Paşabahçe U17 Türkiye Şampiyonası finaline gitmek istiyor

  • 0
  • 4495
Paşabahçe U17 Türkiye Şampiyonası finaline gitmek istiyor
Paşabahçe U17 Türkiye Şampiyonası finaline gitmek istiyor

İstanbul Amatör Ligleri U17 Yaş A Kategorisi 10. Grubunu 2. sırada tamamlayan Paşabahçespor U17’nin rakibi Dolayobaspor oldu.

Yeşil-Kırmızılı ekibin antrenmanına bir ziyaret gerçekleştiren Dost Beykoz Spor Müdürü Talip Ercan, teknik sorumlusu Fırat Önder'in değerlendirmelerini de not aldı.

Bu sezon U17 Yaş Takımı olarak hedeflerini şampiyonluk olarak belirlediklerini fakat bunun kısmet olmadığını ifade eden Önder, Kartalspor takımını da şampiyonluklarından dolayı kutladıklarını ifade etti.

Fırat Önder, “İki takım içinde çekişmeli güzel bir yarış yaşadık. Grubumuzu ikinci sırada tamamladıktan sonra diğer gruplardan gelecek rakibimizi heyecanla bekliyorduk. Hafta sonundaki maçların ardından rakibimiz Dolayobaspor takımı oldu. TFF İstanbul İl Temsilciliği tarafından Çarşamba günü açıklanacak Haftalık Maç Bülteninde nerede ve kaçta oynayacağımızı öğreneceğiz." şeklinde konuştu.  

Türkiye Şampiyonası Final Maçlarına gitmek istiyoruz

Önder şöyle devam etti: “Hafta boyunca takım olarak çok iyi bir antrenman süreci yaşadık. Genç futbolcu kardeşlerim hedefe kilitlenmiş durumda ve Dolayobaspor'u mağlup edip Türkiye Şampiyonası Final Grup maçlarında oynamaya hak kazanmak istiyorlar. Tabii ki aynı heyecanı bizde yaşıyoruz. Bu zorlu sınavı aşıp ilk etaptaki hedefimize ulaşma niyetindeyiz. Ben bu kardeşlerime güveniyorum, Dolayobaspor maçının müthiş bir final karşılaşması olarak geçeceği düşüncesindeyim. Kulüp Başkanımız Coşkun Okur'a güzel bir yaz'a giriş armağanı sunmayı çok istiyoruz."

Spor Servisi

BİSK Yönetimi Yenimahalle’de toplandı
Önceki BİSK Yönetimi Yenimahalle’de toplandı
Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)