Paşabahçe Türkiye Şampiyonası için yola çıkıyor

  • 0
  • 4293
Paşabahçe Türkiye Şampiyonası için yola çıkıyor
Paşabahçe Türkiye Şampiyonası için yola çıkıyor

Mayıs 12-15 tarihleri arasında Kocaeli'nde yapılacak U18 Yaş Türkiye Şampiyonası maçlarında Beykoz’u temsil edecek 2 takımdan biri olan Paşabahçe'de heyecanlı günler yaşanıyor.

Yeşil-Kırmızılı ekibin teknik sorumlusu Mustafa Pekgüler, Kocaeli grubundan final maçlarına adlarını yazdırmış takım olarak ayrılmak istediklerini ifade ederek, “iyi bir hazırlık süreci yaşadık. Teknik kadroda ve tüm futbolcularda büyük bir heyecan var. Ulaşabildiğimiz verilerle rakiplerimize yönelik bilgi edinme gayretinde olduk.” ifadelerine yer verdi.

“Tabii ki hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor. Dolayısı ile maçta; daha iyi konsantre olan daha fazla istekli ve heyecanını yenen takımlar galip geliyor.” diye konuşan Pekgüler, “Paşabahçespor camiasının desteğini ve iyi niyetli mesajlarına da teşekkür ediyoruz. İnşallah onların beklentilerini boşa çıkarmayacağız.” dedi.

Mazimiz şampiyonluklarla dolu

Mazilerinin şampiyonluklarla dolu olduğu söyleyen Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur, “bu sezon, değerli antrenörlerimiz eşliğinde tüm yaş gruplarımızda verimli geçiyor. Bu atmosferi bir şampiyonluk ile taçlandırmayı hedefliyoruz. Kocaeli'ndeki grup maçlarını şimdiden heyecanla bekliyoruz. Rakiplerimiz şu olmuş, bu olmuş kesinlikle takıntı yapmayacağız. Biz gençlerimize her şartta güveniyoruz.” şeklinde konuştu. Öte yanda, Paşabahçespor U18 Genç Takımının Kocaeli Grup maçlarındaki diğer rakipleri de belli oldu... Buna göre İstanbul'dan Sultanbeyli Belediyespor, Bursa'dan Atıcılarspor ve Demirtaşspor, Yalova'dan Çiftlikköyspor ve Sakarya'dan Harmanlıkspor Beykoz temsilcisinin rakipleri oldu.

Spor Servisi

Beykoz'da seyir halindeki İETT'nin lastiği çıktı
Önceki Beykoz'da seyir halindeki İETT'nin lastiği çıktı
Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Sonraki Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü