Paşabahçe taraftarına önemli çağrı

  • 0
  • 7525

Paşabahçespor, 24. Hafta mücadelesi olan 3 Nisan Pazar günü saat 15:00 da sahasında oynayacağı Bartınspor karşılaşması için taraftardan destek istedi.

Bölgesel Amatör Lig 8. Grup ekiplerinden Paşabahçespor,  24. Hafta mücadelesi olan 3 Nisan Pazar günü saat 15:00 da  sahasında oynayacağı Bartınspor karşılaşması için taraftardan destek istedi.

Ligin bitimine 3 hafta kala haftaya 45 puanla 4. sırada giren Paşabahçespor  49 puanla grupta lider olan Bartınspor maçını kazanarak hem az olan şampiyonluk şansının arttırmak, hem de 46 puanı bulunan  bir başka İstanbul Vefaspor’u geçerek baraj maçı oynamak istemiyor.

Bu amaç doğrultusunda çalışmalarına devam eden Paşabahçespor’da As Başkan Adem Çalışkan yaptığı açıklamada; “Hafta sonu sezonun en önemli mücadelelerinden birine çıkacağız. Bartınspor maçında tribün desteğine çok ihtiyacımız var. Ligde kritik bir konumdayız. Bartınspor maçı bizim için çok önemli. Ligin bitmesine çok az bir zaman kaldı. Geçtiğimiz yıl Bal Ligi'ne çıkma karşılaşmalarında taraftarlarımız bizlere çok büyük destek vermişti. O desteği Pazar günü oynayacağımız maçta bir kez daha görmek istiyoruz. Tüm Beykozluların Pazar günü stada gelmelerini  ve Paşabahçespor’umuzu desteklemelerini bekliyoruz isteğimiz ve beklentimiz bu” diyerek sözlerini tamamladı.

İstanbul takımları arasında grupta 3. sırada bulunan Paşabahçespor sezon sonunda Vefaspor'u geçebilirse doğrudan ligde kalacak geçemezse Süper Amatör Lig klasman grubunda mücadele eden ekiplerden biriyle ligde kalmak için baraj maçı oynayacak. 

Spor Servisi

 

Bir şifa mucizesi Ormangülü Balı
Önceki Bir şifa mucizesi Ormangülü Balı
Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz