Paşabahçe Spor Kulübüne sürpriz ziyaret

  • 0
  • 4119

Beykoz Belediye Meclis Üyesi İdris Kurt futbola başladığı Paşabahçe Spor Kulübü’nü ziyaret etti.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Coşkun Okur, ziyaret nedeniyle İdris Kurt’a teşekkür etti.

Paşabahçe Spor Kulübünün kendisi için her zaman özel olduğunu ifade eden Kurt,  “ben ilk kulüp deneyimimi burada yaşadım, futbola daha sonra üst liglerde forma giyecek birçok arkadaşım ile o zamanki toprak sahada antrenman yaparak maçlara çıktım” dedi.

Genler sosyal medya ağlarının esiri olmuş

“Şimdilerde genler maalesef sosyal medya ağlarının esiri olmuş. Bizim zamanımızda tek lüksümüz televizyondu. Her maçtan önce tamamen oynayacağımız maça odaklanırdık. Şimdi sahalar çok güzel, işin teknik boyutu daha da öne çıktı. Paşabahçe gibi o dönemin altyapı anlamında en başarılı birkaç takımından birinde görev yapmak her birimizi de profesyonel lig hayaline sevk etmişti.” şeklinde konuşan Kurt, “benim oğlum da yolumdan gitti ve Paşabahçe Genç Takım kadrosunda yer alıyor kendisi”  dedi.

Kurt, elinden geldiğince, her zaman Paşabahçe Spor Kulübü’ne ve ilçe sporuna destek vereceğini ifade etti.

Coşkun Okur’dan Beykoz Belediyesi’ne ve Murat Aydın’a teşekkür

Kulüp bünyesinden çıkan eski bir futbolcunun aynı zamanda meclis üyesinin kendilerini ziyaret etmesinden memnuniyet duyduklarını kaydeden Kulüp Başkanı Coşkun Okur, “bu vesile ile spora ve sporculara verdiği destekten dolayı Belediye Başkanımız Murat Aydın ve ekibine teşekkürlerimi iletmek istiyorum” dedi.

Projeyi gönülden destekliyorum

“İlçemizdeki futbol sahalarının bakımı, onarımı ve elektrik su gibi giderlerinin karşılanması projesini de gönülden destekliyorum” ifadelerine yer veren Okur, “kulüplerimiz için bu hizmetlerin çok faydalı olduğunu düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Okur, “Beykoz Belediye Meclisinde İdris Kurt gibi sporun içinden gelen bir ismin olmasının da ilçe adına bir kazanım olduğunu söylemek isterim. Biz bütün Meclis Üyelerimizi maçlarımızda görmek istiyoruz, kulübümüzde ağırlamak isteriz" ifadelerine yer verdi.

Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur, İdris Kurt’a sırtında ismi yazılı bir forma hediye etti.

Spor Servisi

Beykoz 1908 AŞ’de Ahmet Hakan Arslanağız işbaşı yaptı
Önceki Beykoz 1908 AŞ’de Ahmet Hakan Arslanağız işbaşı yaptı
Tebrik Edi-yorum
Sonraki Tebrik Edi-yorum