Paşabahçe Spor Kulübünde yüzler gülmeye başladı

  • 0
  • 3379
Paşabahçe Spor Kulübünde yüzler gülmeye başladı

Beykoz İlçesinin Amatör Spor Kulüpleri içinde farklı bir yeri ve deneyimi olan kulüplerden Paşabahçespor'da stresli günler yerini neşeli ve mutlu günlere bırakmaya başladı.

A Takım düzeyinde oldukça genç bir karo ile lige giriş yapan ilerleyen haftalarda hiçte hesapta olmayan puan kayıpları yaşayıp kendini bir anda düşme hattına bulan yılların kulübünde hafta sonu oynanan maçlardan alınan sonuçlar sonrasında üzerlerindeki stres atılmış oldu.

Yeşil-Kırmızlı ekibin A Takımı sonucu kendisi ile birlikte birçok takımı da ilgilendiren Fikirtepe Dumlupınarspor deplasmanından farklı galibiyetle dönerken, U18 Ya Takımı ile de Şampiyonluk sevinci yaşamıştı.

Paşabahçespor'da Kulüp Başkanı Coşkun Okur, çifte sevinç ile haftaya mutlu bir nokta koyduklarını söylerken, "Öncelikle U18 Yaş gibi geleceğimize etki edecek bir kategoride şampiyonluk yaşayan ve yaşatan futbolcu kadromuzu ve teknik heyetimizi kutluyorum.  Yine hafta sonunda zorlu bir mücadeleden alınlarının akı ile çıkan A Takımımızı da kutluyorum. Çok değerli ve önem arz eden bir galibiyete imza atıldı. Hafta sonunda evimize yine önemli bir müsabakaya çıkacağız. Başakşehirspor maçından alacağımız puanlar bizim sezonu tamamlamamız anlamı da taşımakta. Bir altımızda olan Yeşilbayırspor'un Şampiyon Beşyüzevlerden puan alması imkânsız gibi. Ben Paşabahçespor'a gönül verenleri sezonun son iç saha maçında takıma destek olmaya davet ediyorum" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz 1908 TFF Bölgesel Amatör Lige kilitlendi
Önceki Beykoz 1908 TFF Bölgesel Amatör Lige kilitlendi
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı