Paşabahçe Spor Kulübü Selami Tarhan ile anlaştı

  • 1
  • 12697

2014 – 2015 Sezonu’nu şampiyon olarak tamamlayan Paşabahçespor, Beykoz 1908 AŞ’nin eski hocası Selami Tarhan ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

Önceki sezonda İstanbul Süper Amatör’de ligde olan ve ligi şampiyon olarak tamamlayıp Bölgesel Amatör Lig’e çıkan Paşabahçe Spor Kulübü, Beykoz 1908 AŞ eski teknik direktörü Selami Tarhan ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Öğlen saatlerinde Paşabahçe Spor Kulübü Tesisleri’ne giden teknik adam Selami Tarhan’ı Kulüp Başkanı Coşkun Okur ve 2. Başkan Adem Çalışkan karşıladı. Burada yapılan bir değerlendirme toplantısının ardından günlerdir devam eden görüşmeler tamamlanarak karşılıklı imzalar atıldı.

Kulüp Başkanı Coşkun Okur, açıklamasında futbol anlamında Beykoz’un oldukça saygın bir geçmişe sahip olduğunu ve bu saygınlığın arasında Paşabahçe Spor Kulübü’nün yerinin yansınamayacağını söyledi. Coşkun Okur, takımın başlayan Beykozlu bir teknik adamı getirerek, özlü ve istekli bir başlangıç yapmak istediklerini kaydederek, Selami Hocanın başarılı olacağına inandıklarını kaydetti.

Öte yandan, Paşabahçe Spor Kulübü ile yapmış olduğu sözleşme sonrası Dost Beykoz’a açıklamalarda bulunan teknik adam Selami Tarhan, Paşabahçe’nin Beykoz’un güzide bir semti olduğunu ve burada mücadele etme şansısını kendisine tanıyan yönetime teşekkür ettiğini söyledi.

Hedef 3. Lig….

Paşabaçespor’un önceki sezon belirlediği ve başardığı hedefini yükselteceklerini ve şampiyonluk yolunda bir kadro kuracaklarını söyleyen Tarhan, kendi ekibiyle Paşabahçespor’u 3. Lig’e çıkartmayı amaçladıklarını söyledi.

Selami Tarhan, Paşabahçe Spor Kulübü Yönetiminin genç ve heyecanlı olmasının bu başarıda etken olacağını kaydederek, yöneticilerin gözlerinin içine baktığınız zaman başarıya kilitlenmiş bir heyecanın görüldüğünü ve kulübün bu potansiyeli yakalamış olmasından ziyade, yöneticilerinde başarı konusunda deneyimli olmasının büyük avantaj olduğunu dile getirdi.

Spor Servisi

Darbeci Sisi’ye AK Partili gençler Beykoz’dan lanet yağdırdı
Önceki Darbeci Sisi’ye AK Partili gençler Beykoz’dan lanet yağdırdı
Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Sonraki Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Yorumlar (1 Yorum)

Abdullah kul (10 yıl önce)

Tebrikler.. çok şükür bi klüp buldu gerçekten sevindim Paşabahçe adınada sevindim çünkü Selami Hoca tanıdığım kadar dürüst çalışkan akıllı prensipli ve tecrübeli bir hoca , İnsan olarakta iyi bir insan. İnşaallah başarılı olur ben olacağına inanıyorum.

Yorum Yaz