Paşabahçe Spor Kulübü'nden Murat Aydın'a ziyaret

  • 0
  • 4461
Paşabahçe Spor Kulübü'nden Murat Aydın'a ziyaret
Paşabahçe Spor Kulübü'nden Murat Aydın'a ziyaret

Beykoz'un köklü spor kulüplerinden olan Paşabahçe Spor Kulübü Yöneticileri Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ı makamında ziyarete etti.

Yeşil-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Coşkun Okur beraberinde bazı Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Beykoz Belediye Başkanlık binasında Başkan Murat Aydın ile bir araya geldiler.

Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur, son yapılan Kongre sonrasında oluşturulan Yönetim Kurulunun yoğun bir mesai yaşadığına vurgu yaparken, "önceden planladığımız ama yaşadığımız yoğunluk nedeni ile bugüne sarkan ziyaretimiz ile Beykoz Belediye Başkanımız Murat Aydın'a Yönetim Kurulunda yer alan arkadaşlarımızı tanıştırdık. Başkanımız Beykoz'da spor olayına ciddiyetle bakan bir isim, nitekim Beykoz İlçemizde bu anlamda büyük bir hareketliliğin yaşandığı da ortada." dedi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın, ilçe spor kulüplerine tesisler anlamında yapmış olduğu katkıların ortada olduğunu ifade eden Başkan Okur, "güzel ve verimli bir buluşma oldu, göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı kendisine teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ise ziyaretten memnun kaldığını söylerken Beykoz ilçesinin sportif anlamda da üst seviyelere gelebilmesi için mesai harcayıp, kulüplere destek olduklarının altını çizdi.

Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur, ziyaretin sonunda Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'a forma hediye etti. Heyet daha sonra Başkan Aydın'la hatıra fotoğrafı çektirdi.

Spor Servisi

Beykoz Çiğdemspor ikide iki yaptı
Önceki Beykoz Çiğdemspor ikide iki yaptı
CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Sonraki CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti