Paşabahçe Spor Kulübü’nde derin acı

  • Güncelleme: 05.06.2020 18:18
  • Okunma: 6168 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'un köklü kulüplerinden Paşabahçe Spor Başkanı Coşkun Okur'un ağabeyi Sedat Okur geçirdiği kalp krizi sonucu Beykoz Devlet Hastanesi’nde vefat etti.
Paşabahçe Spor Kulübü’nde derin acı

Geçtiğimiz gece geçirdiği kalp krizi neticesinde Beykoz Devlet Hastanesine kaldırılan Sedat Okur, tüm müdahalelere karşın hayata veda etti.

51 Yaşında olan 2 çocuk babası olan Sedat Okur çevresinde sevilen, sayılan bir isimdi. Vefat Haberin duyulması sonrasında merhumun kardeşi, Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur, aile adına gelen taziyeleri kabul etti.

Son derece üzgün olduğu gözlenen Başkan Coşkun Okur, abisinin bilinen hiçbir rahatsızlığı olmadığın kaydetti.

Kalp krizi neticesinde hayata gözlerini yuman Okur’un vefatı spor camiasında da derin üzüntü yaratırken, kulüp başkanları Başkan Okur’a taziyelerini iletti.

“Diyecek kelime bulamıyorum”

Coşkun Okur yaptığı açıklamada, "Vefat haberinin duyulması sonrasında çok sayıda telefon ve mesaj aldım, bazılarına dönüş yapamadım. Acımız büyük, son derece sevilen bir isimdi merhum ağabeyim. Ailemizin büyüğü olarak onun vermiş olduğu mesajlara dikkat ederdik. Cenabı Allah kendisine 51 yıllık dolu, dolu bir hayat verse de bu erken ayrılık bizleri ve sevenlerini çok üzdü, diyecek kelime bulamıyorum " şeklinde konuştu.

Merhum Sedat Okur'un Cenaze Namazının Yarın (Cumartesi) Soğuksu Merkez Camiinde saat 11.00’dan sonra kılınacağı bildirildi.

Sedat Okur evli ve iki çocuk babasıydı.


Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: