Paşabahçe, Şile Kampına başladı

  • 0
  • 8290
Paşabahçe, Şile Kampına başladı
Paşabahçe, Şile Kampına başladı

İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grubu ikinci sırada tamamlayıp Play-Off oynamaya hak kazanan Beykoz temsilcisi Paşabahçespor'da Şile Kampı başladı.

Bugün öğlen tesislerde bir araya gelen futbolcular daha sonra Şile'ye hareket etti. Yeşil-Kırmızı ekip Şile Kampında ilk antrenmanını ise akşam üzere gerçekleştirdi. 1 Hafta süre ile devam edecek olan kampa takıma yeni dahil olan isimlerde katılırken, takım arkadaşları ile tanıştılar.

Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur, şu ana kadar kadroya dâhil ettikleri isimleri açıklarken, " Dudulluspor Takımından Sedat Geçer ve Burak, İstanbul Kastamonuspor'dan İhsancan, İstanbul Sinopspor'dan Tolga, Çıksalınspor'dan Can Kart, Beykoz 1908 A.Ş.Takımında Kaleci Yağızcan ve Lokman Bilgin ile anlaştık. Kadromuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Bazı isimleri transferleri netleşince açıklayacağız" şeklinde konuştu.

Paşabahçespor Antrenörü Aşkın Karadeniz ise yaptığı açıklamada, kadrolarına önemli takviyeler yaptıklarını söylerken, "Kulüp Başkanımız Coşkun Okur ve Yönetim Kurulumuza teşekkürlerimi iletmek isterim. Alternatifi bol bir kadromuz oluştu. Şimdi aramıza yeni katılan arkadaşların eskileri  ile Şile kampında kaynaşma süreci başladı. Antrenmna ve hazırlık maçları ile kalan süreyi iyi değerlendirmek istiyoruz. İnşallah Paşabahçespor olarak yıllardır özlemini duyduğumuz Bölgesel Amatör Lige çıkacağız. Paşabahçespor camiasından bizlere daha fazla katkı sunmalarını, maçlarımızda bizi daha fazla destek olmalarını arzu ediyoruz" şeklinde konuştu.

Çavuşbaşıspor'dan açıklama
Önceki Çavuşbaşıspor'dan açıklama
Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Sonraki Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı