Paşabahçe pazarı yeniden iki güne çıkarıldı

  • 1
  • 10953
Paşabahçe pazarı yeniden iki güne çıkarıldı
Paşabahçe pazarı yeniden iki güne çıkarıldı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Dilmaç, haftada bir güne düşürülen Paşabahçe semt pazarının yeniden iki güne çıkarıldığını duyurdu.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, daha önce yeni tip koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında haftada bir gün kurulması kararlaştırılan Paşabahçe semt pazarının yeniden iki gün şeklinde vatandaşa hizmet vereceğini duyurdu.

Semt pazarının haftada bir güne düşürülmesinin ardından normalleşme adımlarıyla birlikte hem vatandaşlar hem de pazar esnafı yeniden haftada iki gün şeklinde kurulması gerektiği yönünde görüş bildirmişti.

Daha sonra yapılan çalışmalarla semt pazarı yeniden Pazartesi ve Perşembe günleri vatandaşların hizmetinde olacak.

Paşabahçe'de kurulan semt pazarını ziyaret eden AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, konuya ilişkin bir paylaşımda bulundu.

Dilmaç, "Beykoz’da pandemi tedbirleri nedeniyle tek güne düşürülen Paşabahçe Pazarı tekrar haftada iki gün Pazartesi ve Perşembe olarak hizmet verecek. Uzun bir aradan sonra bugün Paşabahçe Pazarı’nda tezgahlarını açan esnafımızın heyecanına ortak olduk." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz'da her yeni doğan için bir fidan dikilecek
Önceki Beykoz'da her yeni doğan için bir fidan dikilecek
Fazıl Say da Beykoz Adliyesinde boşandı
Sonraki Fazıl Say da Beykoz Adliyesinde boşandı
Yorumlar (1 Yorum)

Melo (2 yıl önce)

Hanefi Dilmaç Bey, Kaymakam mı? Belediye Başkanı mı? Pazarın 2 güne çıkarılacağı bilgisini Ak Parti İlçe Başkanı mı veriyor?

Yorum Yaz