Paşabahçe pazarı yeniden iki güne çıkarıldı

  • Güncelleme: 10.06.2021 20:20
  • Okunma: 1691 kez
  • Yorum: 1
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Dilmaç, haftada bir güne düşürülen Paşabahçe semt pazarının yeniden iki güne çıkarıldığını duyurdu.
Paşabahçe pazarı yeniden iki güne çıkarıldı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, daha önce yeni tip koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında haftada bir gün kurulması kararlaştırılan Paşabahçe semt pazarının yeniden iki gün şeklinde vatandaşa hizmet vereceğini duyurdu.

Semt pazarının haftada bir güne düşürülmesinin ardından normalleşme adımlarıyla birlikte hem vatandaşlar hem de pazar esnafı yeniden haftada iki gün şeklinde kurulması gerektiği yönünde görüş bildirmişti.

Daha sonra yapılan çalışmalarla semt pazarı yeniden Pazartesi ve Perşembe günleri vatandaşların hizmetinde olacak.

Paşabahçe'de kurulan semt pazarını ziyaret eden AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, konuya ilişkin bir paylaşımda bulundu.

Dilmaç, "Beykoz’da pandemi tedbirleri nedeniyle tek güne düşürülen Paşabahçe Pazarı tekrar haftada iki gün Pazartesi ve Perşembe olarak hizmet verecek. Uzun bir aradan sonra bugün Paşabahçe Pazarı’nda tezgahlarını açan esnafımızın heyecanına ortak olduk." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Pazar

Yorumlar (1 Yorum)

Melo (4 gün önce)

Hanefi Dilmaç Bey, Kaymakam mı? Belediye Başkanı mı? Pazarın 2 güne çıkarılacağı bilgisini Ak Parti İlçe Başkanı mı veriyor?

Yorum Yaz