Paşabahçe konsantre kaybı yaşamak istemiyor

  • 0
  • 2067
Paşabahçe konsantre kaybı yaşamak istemiyor
Paşabahçe konsantre kaybı yaşamak istemiyor
Paşabahçe konsantre kaybı yaşamak istemiyor

İstanbul Süper Amatör Lig 2. Grubunda mücadele eden Paşabahçespor için sabır gerektiren süreç başladı.

2022-23 Sezonuna genç bir kadro ile giren Boğaziçi ekibi işi sıkı tutma çabası içinde deprem nedeniyle verilen arada konsantre kaybı yaşamak istemiyor.

Fırat Önder'in antrenörlüğünü yaptığı yeşil - kırmızılı ekip, verilen deprem arasında yapılan hazırlık maçlarıyla oyun anlayışını sağlam bir temele dayandırmak istiyor.

Teknik Direktör Fırat Önder ise özellikle son oynadıkları üç hazırlık maçına dikkatleri çekiyor.

Önder, “verilen arayı en iyi şekilde değerlendirme gayretinde olduk. Kavacıkspor, İnkılapbirspor ve Gümüşsuyuspor maçlarında ortaya koyduğumuz görüntü iyi yolda olduğumuzu gösteriyor. Mart Ayının ilk haftasına ötelenen maçlarımızın ilkinde Grup Lideri Beşyüzevlerspor'u Paşabahçe Stadında konuk edeceğiz. Bu maç öncesinde son hazırlık maçımızı ise Yeniköyspor ile yaptık" şeklinde konuşuyor.

Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur ise bu sezon farklı bir düşünce kapsamında genç oyuncuları ile lige katıldıklarına vurgu yaparak, "Bu anlamda diyeceğim o ki çok şanssız maçlarımız oldu, alacağımız maçlarda puan kayıpları yaşadık. Biz bu gençlere güvenmeliyiz. Kimse endişeye kapılmasın sezon sonuna kadar olan süreçte alacağımız puanlarla orta sıralarda ligi kapatacağız. Beşyüzevlerspor maçının da önemi ortada, sonraki haftalarda aynı konumda olduğumuz rakiplerimiz ile üst üste maçlara çıkacağız. Ben bu maçları galibiyetle kapatacağımız düşüncesindeyim. Paşabahçespor'a gönül veren taraftarlarımızı bu süreçte iç saha maçlarımızda yanımızda görmeyi istiyoruz" diye konuşuyor.

Haber Merkezi

İYİ Parti Beykoz’da Kentsel Dönüşümü yeniden yorumladı
Önceki İYİ Parti Beykoz’da Kentsel Dönüşümü yeniden yorumladı
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz