Paşabahçe halı sahası yenilendi

  • 2014.08.06 00:00
  • Güncelleme: 07.03.2012 00:11
  • Okunma: 15511 kez
  • Yorum: 0
Paşabahçespor yılların çamurlu ve topraklı sahasını mükemmel bir suni çim saha haline getirilmesinin ardından, küçük halı sahasında da bazı değişime gitti.
Paşabahçe halı sahası yenilendi

Bir süredir orijinalliğini kaybeden ve yıpranma eğilimi gösteren Küçük Halı Sahası’nın zemini tamamen yenilendi...

Paşabahçespor Başkanı Haldun Soytürk, büyük sahada suni çim görünümünün sağlanmasının ardından çoktandır akıllarında olan halı sahalarında da beklenen çim değişimini gerçekleştirdiklerini söyleyerek; “Çok güzel bir zemine kavuşacağız. Çimin yerleştirme işlemleri tesis çalışanlarımızca tamamlandı. Şimdi Çinin oturması için gereken diğer işlemler yapılatma. En kısa süre içinde burada da maçlar oynanmaya başlanacak”şeklinde konuştu.

Paşabahçespor Kulübü’ne azda olsa bir gelir getiren Küçük Halı Sahası'nda ki çim yerleştirilmesi, kum ve granül döküm işlemini gerçekleştiren kulübün emektar personelleri İbrahim Kesici ve Burhan Binici ortaya çıkan mükemmel görüntünün yorgunluklarını alıp götürdüğünü söylediler.

Küçük halı sahaya sporseverlerin ilgisinin bir hayli yoğun olduğunu belirten ikiliden bilgi alırken yan tarafta bulunan Fatin Hoca İlköğretim Okulunun camından seslenen bazı öğrencilerin,“İbrahim abi saha hafta sonuna hazır olur mu? Maçımız var da!” demeleri ise ikilinin belirttiği ilginin ilginç bir göstergesi idi. 960 metre kare çimin yerleştirildiği sahaya onlarca ton kum ve granül çim gübresi de yerleştirildi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Haldun Soytürk, Paşabahçespor, Saha

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz