Paşabahçe gençleri yeni hedefe kilitlendi

  • 0
  • 3359
Paşabahçe gençleri yeni hedefe kilitlendi
Paşabahçe gençleri yeni hedefe kilitlendi

İstanbul Amatör Ligleri U18 Grubunda, Türkiye Şampiyonası İstanbul Etabına güzel bir başlangıç yapan Paşabahçe, 2. hafta maçları sonunda liderlik koltuğuna oturmaya devam etti.

Boğaziçi ekibi 4 takımdan oluşan grupta  liderliğini korumasını bildi. İlk maçında Küçükçekmecespor'u deplasmanda 1-0 mağlup etme başarısı gösteren Beykoz temsilcisi Paşabahçe Stadında oynadığı ikinci maçında Küçükçekmecespor karşısında sahadan 2-0 galip ayrılmıştı.

Paşabahçespor U18 oyuncuları hafta içinde özel şampiyonluk yemeği ile bir araya gelirken, 3.müsabakaları olan Batı Trayaspor maçının hazırlıklarına neşeli başlamıştı.

Paşabahçespor U18 Antrenörü Mustafa Pekgüler yapmış olduğu değerlendirmede, "Bu sezon genç kardeşlerimiz çok farklı bir görüntü çizerek camiamıza beklediği şampiyonluğu getirmişti. Biz her zaman hedefi büyük olan bir kulübüz ve U18 Yaş Grubunda Türkiye Şampiyonasında gidebildiğimiz yere kadar gitme niyetindeyiz. İstanbul Etabı Grup maçlarımızda ikide iki yaparak büyük bir moral-motivasyon kazanmış olduk. " şeklinde konuştu.

U18 Yaş Türkiye Şampiyonası İstanbul Etabı 9.Grubunda mücadele eden Paşabahçespor,  3.Hafta maçları sonunda 6 puanla lider durumda bulunurken, hafta sonunda maç oynayacağı Batı Trakyaspor  ise 2 maçını da kaybetmiş durumda ve puansız.

Spor Servisi

Çubukluspor seneye da Beykoz’un süperi olacak
Önceki Çubukluspor seneye da Beykoz’un süperi olacak
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı