Paşabahçe forvetin kralını kaptı

  • 0
  • 5219
Paşabahçe forvetin kralını kaptı
Paşabahçe forvetin kralını kaptı

İstanbul Liglerinin en başarılı forvetlerinden biri olan Emre Yatan Paşabahçe ile anlaştı.

Boğaziçi ekibi forvet hattına yaptığı bu transfer ile Pivot Santrafor özellikli bir ismi kadroya katarken tribünleri de hareketlendirmek istiyor.

Bu güne değin birçok üst düzey takımda forma giyen Emre Yatan, deneyimlerini takımdaki genç futbolculara aktarmakta. Yatan, Anadoluhisarı İdmanyurdu'ndan sonra Beykoz ilçesinden ikinci takımının Paşabahçe olduğuna vurgu yaparken, "Paşabahçe'nin bu sezon hedefi belli... Ben de gerek tecrübem gerekse de atacağım, attıracağım goller ile katkıda bulunmaya geldim. Her iki taraf için de hayırlı olsun, yolun sonu şampiyonluk olsun " diye konuştu.

Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur ise ligin en tecrübeli ve yetenekli isimlerinden birini kadroya kattıklarını söylerken, "Ben Emre'nin takım üzerinde çok büyük etkilerinin olacağı kanaatindeyim. Yanında aynı hatta oynayan futbolculara da katkısı olacaktır " dedi.

Emre Yatan birçok kez Beykoz 1908 takımı için de geçmiş sezonlarda kadroya katmak istediği futbolculardan idi.

EMRE YATAN

1987 doğumlu tecrübeli isim Tekelspor altyapısında futbol başladıktan sonra Ataşehir Çamoluk, Kurtköyspor, Bulvarspor, İstanbul Anadolu, Ataşehir Çamoluk, İstanbul Kastamonuspor, Sarıyer Yenimahalle, Bağcılar, İncirli, Bakırköy, A.Hisarı İdmanyurdu, Osmaniye İstiklal, Kartalgücü, İnhisarspor, Cevizli Anadolu, Beylebeyi 1911, Çamlıca ve son olarak da geçen sezon sonunda TFF Bölgesel Amatör Lige yükselen Sarıyer Yenimahallespor takımlarında forma giydi.

Spor Servisi

Beykoz’un neye ihtiyacı var?
Önceki Beykoz’un neye ihtiyacı var?
Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (20-21 Mayıs 2024)