Spor

Paşabahçe'den hem teşekkür hem sitem

2015.01.19 00:00
| | |
6170

İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grubunda gerçekleşen müsabakadan beraberlikle ayrılan Paşabahçe Sporc Kulübü Yönetiminden maça ilişkin bir açıklama geldi.

İstanbul Süper Amatör Lig 4.Grubunda gerçekleşen müsabakada Gazi Mahallesi Spor Kulübü ile karşılaşan ve maçtan golsüz beraberlikle ayrılıp önemli bir avantaj yakalayan Paşabahçespor'un Yönetiminden maça ilişkin açıklama geldi.

Gazi Mahallesi Spor Kulübü Yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Yeşil-Kırmızılı Yönetim araçlarına yapılan saldırı nedeni ile de taraftarlarına ise tepki gösterdi. Maçın ardından Beykoz Belediyesine ait aracın camları ev sahibi takım taraftarlarının saldırısı nedeni ile büyük hasar görmüştü. Paşabahçespor Kafilesi yeni çağrılan araç ile Emniyet Güçlerinin kontrolünde stattan ayrılabilmişti.

Paşabahçe Spor Kulübü Genel Koordinatörü İskender Közen ligde bitime 2 hafta kala önemli bir avantaj yakaladıklarını söylerken, “ Gazi Mahallesi ile deplasmanda yapacağımız karşılaşmada puan kaybetme gibi bir lüksümüz yoktu. Sonuçta müsabakadan tek puanla ayrılıp Liderliğimizi ve avantajımızı devam ettirdik. Maçta bizleri iyi konuk eden Gazi Mahallesi Spor Kulübü Yöneticilerine teşekkürlerimiz iletiriz. Maça geldiğimiz araca karşı yapılan saldırıda bir hayli hasar oluştu. Ancak ne yazık ki futbol müsabakalarında bu tür olayların önüne geçilemiyor. Gönül isterdi ki bu durum hiç yaşanmamış olsa.” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Paşabahçe Spor Kulübü, Açıklama, Yönetim, İskender Kozen

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"