Paşabahçe'den Fenerbahçe'ye bir yıldız

  • 0
  • 15819
Paşabahçe'den Fenerbahçe'ye bir yıldız
Paşabahçe'den Fenerbahçe'ye bir yıldız

Bu güne kadar Türk futboluna birçok yetenekli isim kazandıran Paşabahçe Spor Kulübü, M. Emin Ünlü'yü Fenerbahçe altyapısına verdi.

Yeşil, kırmızılı ekibin altyapısından yetişen 2004 doğumlu Muhammed Emin Ünlü bundan böyle Fenerbahçe altyapı takımlarında başarılı olabilmek için mücadele edecek.

Geçtiğimiz yaz mevsiminde Paşabahçe Spor Kulübü'nün kapısını çalan Fenerbahçe Altyapı Futbol Okulları temsilcileri, yaptıkları görüşmenin ardından Muhammed Emin Ünlü’yü Sarı-Lacivertli ekip kadrosuna dahil etmek için onay istemişti.

Yaz dönemi itibarı ile Fenerbahçe’de antrenmanlara başlayan M. EminÜnlü'den, geleceğin yıldızı olarak söz edilirken, başarılı bir dönem geçiren Ünlü antrenörlerinden geçer not aldı.

Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur, Dost Beykoz’a yaptığı özel açıklamada,  "Paşabahçespor, altyapısından yetişen futbolcularıyla gurur yaşayan bir kulüptür. Geçmiş yıllarda Serkan Özsoy, Cem Beceren, Çetin Nalbantoğlu, İskender Alın, Fatih Şen gibi Süper Ligde forma giymiş isimlerle nasıl ki mutlu olup, heyecan yaşamışsak, şimdi de Muhammed Emin Ünlü ile aynı gururu yaşamak istiyoruz. Yolu da bahtı da açık olsun. İnanıyorum ki onun ismini ileride fazlası ile duyacağız. Ben bu küçük kardeşimizi yetiştiren Antrenörlerine teşekkür ediyorum. Fenerbahçe Spor Kulübü'ne hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz Alibahadır'da Kara kavşak!
Önceki Beykoz Alibahadır'da Kara kavşak!
Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)