Paşabahçe’de cezaların biri bitiyor, diğeri başlıyor

  • 0
  • 2145
Paşabahçe’de cezaların biri bitiyor, diğeri başlıyor
Paşabahçe’de cezaların biri bitiyor, diğeri başlıyor
Paşabahçe’de cezaların biri bitiyor, diğeri başlıyor
Paşabahçe’de cezaların biri bitiyor, diğeri başlıyor

İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubunda ilk iki iddiası devam eden Paşabahçe'de hafta sonunda oynanacak olan Galata maçı hazırlıkları Teknik Sorumlu Aşkın Karadeniz Yönetiminde devam etti.

Beykoz temsilcisinde son 3 haftalık periyotta gördükleri kırmızı kartlar nedeniyle cezalı düşen futbolculardan sadece Kaleci Ramazan Demir takımdaki yerini alamazken, Kaan Özkan, Ömer Faruk Kılıç, Emre Şükür Çelik, Mehmet Burak Yılmaz, Recep Servet, Kayra Çiçek ve Yavuz Abbas Kurt Galata müsabakası kadrosunda yer alabilecekler.

Öte yandan Paşabahçe Futbol Takımı Antrenörü Aşkın Karadeniz'in cezası da sona ererken Takım Futbol Şube Sorumlusu Neşet Aksu ise Bayrampaşa Teknik maçından gelen ceza nedeniyle sahada yer alamayacak.

Paşabahçe Takım Antrenörü Aşkın Karadeniz, ilk maçta deplasmanda mağlup oldukları Galata karşısında bu kez galip gelmekte kararlı olduklarını söylerken, "Takım kadromuzda önemli eksiklerimiz olmasına karşın son derece kritik bir maç olan Bayrampaşa Teknik maçını kazanıp ilk iki iddiamızı devam ettirdik. Hafta sonunda zorlu bir mücadele bizleri bekliyor olacak. Ben futbolcularıma güveniyorum. Müsabakadan alacağımız 3 puanın hayati derecede önem arz ettiği de ortada " şeklinde konuştu.

Bu arada Yeşil-Kırmızılı Ekibin Futbol Şube Sorumlusu Neşet Aksu maç öncesi yaptığı değerlendirmede Paşabahçe'ye gönül veren herkesi maç günü hava şartları ne olursa olsun Paşabahçe Stadına beklediklerine vurgu yaparken, "Belki de sezonun en önemli ve kaderimizi çizecek maçı olan Galata karşılaşmasında tribünlerden gelecek desteğe müthiş ihtiyacımız olacak. Futbolcu kardeşlerimizi 90 dakika canlı ve maçta tutmak zorundayız. Maç öncesi hazırlık süreci gayet iyi geçmekte. Tecrübeli Kalecimiz Ramazan Demir ve İstanbul Bulancakspor maçında kaburgalarından sakatlık yaşadığı için 2.Kalecimiz Kemal Ata Erdemir kadroda yer almayacak. Genç Kalecimiz Kerem Öztürk'e güveniyoruz." dedi.

Spor Servisi

Beykoz’un altyapı da marka takımı Paşabahçe
Önceki Beykoz’un altyapı da marka takımı Paşabahçe
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı