Spor

Paşabahçe'de beraberliği telafi hırsı

2014.09.19 00:00
| | |
3725

Ramispor'u deplasmanda deviren Paşabahçespor'da hafta sonu yapılacak Zeytinburnu Yıldızspor müsabakasının hazırlıkları devam ediyor.

Yeşil-Kırmızılı ekipte Antrenör Fahrettin Eldek yönetiminde gerçekleşen çalışmalarda özellikle yapılan çift kale antrenmanı lig maçlarını aratmayacak tempo ve kalitede geçmekte.

Paşabahçespor Başkanı Coşkun Okur yaptığı açıklamada ilk iki haftadan galibiyetlerle ayrılma beklentilerinin son saniye golüne kurban gittiğini söylerken, "Vardarspor maçında yediğimiz o gol bizi fazlası ile üzsede sonuçta yapacak bir şey yok. Evimizde kaybettiğimiz puanı deplasmanda yapacağımız Yıldızspor önünde telafi etme düşüncesindeyiz. Takımın hafta içindeki antrenmanları gayet güzel geçti. Yalnız Onur Atila ile Mehmet Dikmen'de sakatlık problemleri devam etmekte. Bu hafta kadroda yerlerini alamayacaklar gibi. İstanbul Sinopspor maçında tam anlamı ile iyileşmiş olurlar. Bu arada Plaj Milli Takımı ile müsabakaları olan Cem'de artık maçlarını tamamladığından kadroda yerini alacak. Onun takıma çok şey katacağı düşüncesindeyim. İnşallah hafta sonunda Zetinburnu'ndan galibiyet e dönen taraf biz olacağız" diye konuştu. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Paşabahçespor, Coşkun Okur, Zeytinburnu, Yıldızspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"