Paşabahçe’de Aşkın Karadeniz dönemi

  • 1
  • 9878
Paşabahçe’de Aşkın Karadeniz dönemi
Paşabahçe’de Aşkın Karadeniz dönemi
Paşabahçe’de Aşkın Karadeniz dönemi
Paşabahçe’de Aşkın Karadeniz dönemi

Beraberlikle neticelenen Ramispor maçının ardından istifa eden Fahrettin Eldek'in yerine Paşabahçespor antrenörlüğüne getirilen Aşkın Karadeniz göreve başladı.

Hafta sonunda yapılacak Vardarspor maçının ilk antrenmanında sahaya çıkan Karadeniz sıkı bir çalışma yaptırdı. Bir buçuk saat süren antrenmanın ardından Paşabahçespor Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından tebrik edilip başarı dileklerini alan Aşkın Karadeniz kaybedecek ne zamanlarının ne de maçların olacağını söylerken, "Beni bu görev layık gören yönetim kuruluna teşekkürlerimi iletmek isterim. Altyapı takımlarında görev yaptığımdan A Takımdaki oyuncuları yakından tanıyorum. Vardarspor maçı gerçekten de büyük önem arz etmekte. Futbolcularımız da olayın farkında, İnşallah hem kendi açımdan hem de takım açısından güzel bir başlangıç yapacağız." diye konuştu.

Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur ise yaptığı açıklamada, "Fahrettin Eldek'in görevden ayrılmasının ardından önümüzdeki kritik zamanı boşa geçirmek istemiyorduk. Bu sebeple yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla takımı yakından tanıyan, camianın içerisinden biri olan Aşkın Hocamızın isminde mutabık kaldık. Kendisi görevi kabul edip bu akşam ilk antrenmanına çıktı. Başarılar diliyoruz. Hedefimiz belli, öncelikle Yükselme Grubuna kalıp ardından Bölgesel Amatör Lig şansımızı yakalamak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Yeni neslin mimarlarından renkli bir gün
Önceki Yeni neslin mimarlarından renkli bir gün
Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Sonraki Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Yorumlar (1 Yorum)

BÜLENT GİRGİN (10 yıl önce)

ALLAH UTANDIRMASIN.KARDEŞIM,SEN BURAYA TIRNAKLARINLA KAZIYA KAZIYA GELDİN.

Yorum Yaz