Paşabahçe Beykoz’da kaçırdığı fırsata yanıyor

  • 0
  • 4999
Paşabahçe Beykoz’da kaçırdığı fırsata yanıyor
Paşabahçe Beykoz’da kaçırdığı fırsata yanıyor

İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubunda geride kalan hafta sonunda sahasında ummadığı bir mağlubiyetin muhatabı olan Paşabahçe kaçırdığı büyük fırsata yanıyor.

Yeşil-Kırmızılı Kulüpte Futbol Şubesi Sorumlusu Neşet Aksu ilk 3 haftalık galibiyet serisi sonrasında yaşadıkları mağlubiyetin takıma yakışmadığına vurgu yaparken, tribünlere gelen taraftarları hayal kırıklığına uğratmaları nedeniyle de üzgün olduklarını söyledi.

Maç üzerinden günler geçmesine karşın hala daha nasıl mağlup olduklarını düşündüğünü söyleyen Aksu, "Umarım herkes bu yaşanan tablodan gereken dersi çıkarmış olsun. Aklımızın ucundan geçmeyen bir kayıp yaşadık. Oysa Bay haftasını da geçmiş bir takım olarak gruptaki maç sonuçlara da bakıldığında eğer ki galip gelebilse idik müthiş bir avantaj yakalamış olacaktık" dedi.

Hafta sonunda Galata ile son derece önemli bir maça çıkacaklarını hatırlatan Neşet Aksu, "Galata'da geride kalan haftayı mağlubiyetle kapattı. Gruptaki dişli rakiplerimizden biri ve maç deplasmanda oynanacak. Futbolcu kardeşlerimiz bu maçın öneminin fazlası ile farkında. Bu tür maçlar öncesinde dendiği gibi 6 puan değerinde bir maç yaşayacağız. İnşallah evimize mutlu dönen taraf biz olacağız" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz İshaklıspor’dan 2 galibiyet 1 beraberlik
Önceki Beykoz İshaklıspor’dan 2 galibiyet 1 beraberlik
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi