Paşabahçe Beykoz’da Feriköy’ü bekliyor

  • 16.12.2021 21:31
  • Güncelleme: 16.12.2021 21:34
  • Okunma: 2585 kez
  • Yorum: 0
İstanbul SAL 5. Grubunda haftanın maçı olarak nitelendirilen Paşabahçespor - Feriköyspor maçı için her iki takımda hazırlık süreci devam etmekte.
Paşabahçe Beykoz’da Feriköy’ü bekliyor

İstanbul Süper Amatör Ligde bu ana kadar mağlubiyet yaşamamış 16 takımdan biri konumunda olan Feriköyspor'u konuk edecek olan Paşabahçespor rakibine sürpriz yapmak istiyor...

Yeşil-Kırmızılı Takımda Genel Kaptan Bülent Öztürk yaptığı değerlendirmede, "Çok zorlu bir sınav bizi bekliyor bunun farkındayız, ancak bu tür maçlara daha fazla konsantre oluyoruz. Pazar günü Paşabahçe Stadında müthiş bir mücadele yaşanacak gibi. Tüm futbolseverleri bu önemli maçımıza davet ediyorum" diye konuştu.

Paşabahçespor Antrenörü Onur Atila ise Süper Amatör Ligde müsabakanın haftanın en önemli maçlarından biri olduğunun farkında olduklarını söylerken, "Geçen hafta aldığımız farkı deplasman galibiyeti takımda moral motivasyonu en üst seviyelere taşıdı. Feriköy'ün kadrosu ve konumu ortada. Her iki takım içinde zor geçecek bir maç gibi gözüküyor. En aza hata yapan maçta hedefine ulaşacaktır." şeklinde konuştu.

Paşabahçespor'un Feriköy maçı hazırlıkları kapsamındaki Antrenmanında "Paşabahçe Meydan" Grubundan özel bir etkinlik vardı... Yapılan antrenman sonrasında Paşabahçe Stadında bir Barbekü Partisi veren grup futbolcularına da moral-motivasyonu fazlası ile katmış oldu.

19 Aralık Pazar Günü Saat 14.30'da başlayacak olan Paşabahçe - Feriköy müsabakasına büyük bir ilginin olması beklentisi hakim.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Paşabahçe, Beykoz