Paşabahçe Beykoz'a 6 puanla dönmek istiyor

  • 0
  • 2311
Paşabahçe Beykoz'a 6 puanla dönmek istiyor

İstanbul SAL 2. Gruptaki Beykoz temsilcilerinden olan Paşabahçespor, hafta sonunda oynanacak Büyükçekmece Belediyespor maçına büyük önem veriyor.

Yeşil - kırmızılı ekip geride kalan hafta sonunda Şilespor karşısında aldığı puanla üzerindeki stresi de atmıştı. Kendilerinden 1 puan daha fazlası olan Büyükçekmece Belediyespor karşısında alınacak galibiyet çok büyük anlam ifade edeceği belirtildi.

Aşkın Karadeniz, 6 puanlık maç

Yarın (Cumartesi) Büyükçekmece Metin Oktay Sahasında Saat 14.30'da başlayacak karşılaşma öncesinde Beykoz temsilcisinin Teknik Sorumlusu Aşkın Karadeniz yaptığı açıklamada, "bu tür maçlara bakıldığında hani klasikleşmiş bir cümle olur ya 6 puanlık maç diye, tam anlamı ile böyle bir maç yaşanacak gibi. Her iki takımın sıralamada bulundukları kritik yer nedeni ile mutlak surette galibiyet bekledikleri maç için bizde hazırlıklarımızı tamamladık. Futbolcu kardeşlerimiz de müsabakanın ne derece önemli olduğunun farkında. Alacağımız bir galibiyet bizim puan tablosundaki psikolojik sınırı aşmamıza neden olacaktır" diye konuştu.

Coşkun Okur, galibiyet bizi 3 basamak yukarı taşır

Paşabahçespor Kulübü Başkanı Coşkun Okur ise Büyükçekmece Belediyespor maçından alınacak bir galibiyetin diğer maçlar da dikkate alındığında takımı 3 basamak üste çıkarabileceğine vurgu yaparken, "Her iki takım için de zor ve müthiş bir mücadeleye sahne olacak bir maç olacak. Bu sezon yaşadığımız talihsiz ve zorlu süreci aşmak için bu maçın çok önemli bir anlamı olduğu fikrindeyim. Paşabahçe'ye mutlu dönmek istiyoruz" dedi.

Spor Servisi

Beykoz Celal Aras kızları galibiyetle başladı
Önceki Beykoz Celal Aras kızları galibiyetle başladı
Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz