Paşabahçe beraberliğin faturasını hakeme kesti

  • 0
  • 2753
Paşabahçe beraberliğin faturasını hakeme kesti

İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubunda üst sıraları takip etme düşüncesindeki Paşabahçe’de hafta sonunda yapılan Modafenspor deplasmanında alınan 1-1'lik beraberliğin şoku yaşanıyor.

Yeşil - Kırmızılı takımda müsabakada verilmeyen 2 net penaltı iddiası, Kulüp Futbol Şubesi Sorumlusu Neşet Aksu’nun tepkisini çekti.

Modafenspor takımında Kırmızı Kart gören futbolcuları nedeniyle ekstra bir direnç oluştuğunu ifade eden Neşet Aksu, “insan diyor ki, keşke o kırmızı kartlar olmasaydı da maç müsabakaya başladığımız gibi kendi kontrolümüzde geçseydi.” dedi.

“Maç için denecek çok şey var ancak desek ne değişecek? Kaybettiğimiz 2 puan geri gelecek mi? öte yandan da verilmeyen net penaltılarımız nasıl izah edilecek? Özellikle Emre Yatan'ın Kaleci ile karşı karşıya kaldığı anda indirilmesi hakemin gözü önünde oldu.” diyen Aksu, “futbolcumuz maç gecesi orada oluşan darbe nedeni ile hastaneye gitmek zorunda kaldı. Biz kimseden bir ayrıcalık istemiyoruz. Kazanırsak da kaybedersek de en ince ayrıntısına kadar maçları içimizde değerlendiriyoruz o başka konu da Modafenspor maçında verilmeyen penaltılarımız nedeni ile belki de koca bir sezon bizim açımızdan heba olacak" cümlelerine yer verdi.

Spor Servisi

Beykoz İshaklı kaçırdığı avantaja yandı
Önceki Beykoz İshaklı kaçırdığı avantaja yandı
Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal
Sonraki Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal