Paşabahçe basketçileri Beykoz’a değer katmayı sürdürüyor

  • 0
  • 1929
Paşabahçe basketçileri Beykoz’a değer katmayı sürdürüyor
Paşabahçe basketçileri Beykoz’a değer katmayı sürdürüyor

İstanbul Mahalli Basketbol Liglerinde Paşabahçe rüzgarı esmeye devam ediyor. Yeşil-Kırmızılı ekip Erkeler U16 Yaş Takımı ile çok farklı bir galibiyetin sevincini yaşarken, bir başarı haberi de U14 Yaş Kız Takımından geldi.

U16 Yaş B Takımı ile Titan Akademi A Takımlarının mücadelesinin adresi Kurtköy Spor Salonu idi. Maçta mükemmel bir performans çizen Beykoz temsilcisi 66 sayılık müthiş farkın ardından müsabakayı 101 - 35 kazandı.

Mehmet Sait Since ile Yunus Emre Şengül'ün Antrenörlüklerini üstlendikleri Beykoz ekibinde kadroda yer alan isimler ve kaydettikleri saylar şu şekildeydi:

Efe Seyfi Köseoğlu 25 sayı, Onuralp Altınöz 26 sayı, Taha Efe Suer 4 sayı, Çağın Efe Zengin 5 sayı, Tuna Berk Güvenç 9 sayı, Yağız Özel 12 sayı, Taha Karabacak 5 sayı, Bartu Çeliköz 4 sayı, Semih Kağan Dursun 2 sayı, Enes Torun 5 sayı, Kadirhan Avcı 4 sayı, Kerem Gökgöz

Bir başarı haberi de kızlardan

İstanbul Mahalli Basketbol Liglerinde birçok kategoride mücadele eden Paşabahçespor Basketbol takımlarından son başarı haberi U14 Yaş Kız Takımı ile geldi.

Yeşil Kırmızılı Gençler Yakacık Spor Salonunda oynanan karşılaşmada Besra Takımını 43-15'lik farklı skor ile yenerken bu sezonki üst üste üçüncü galibiyetine de imzasını atmış oldu.

Takım Antrenörlüğünü Mehmet Sait Since ile Yunus Emre Şengül'ün yaptığı Paşabahçespor U14 Yaş B Kategorisinde mücadele eden Basketbol Takımında Besra müsabakasında kadroda yer alan sporcular ve kaydettikleri sayılara gelince;

Melis Nur Aydın 9 sayı,

Ela Nur Nalbant 14 sayı,

Zeyneb Cebecioğlu 12 sayı,

Tanem Sönmez 4 sayı,

Sude Naz Koç 2 sayı,

Eylül Öztürk 2 sayı,

Spor Servisi

Kavacık Altınova’da şok yaşadı: 3-0
Önceki Kavacık Altınova’da şok yaşadı: 3-0
BEDES deprem bölgesinde umutlara nefes veriyor
Sonraki BEDES deprem bölgesinde umutlara nefes veriyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz