Paşabahçe Başkanı Beykoz’daki maç için destek istedi

  • 0
  • 2611
Paşabahçe Başkanı Beykoz’daki maç için destek istedi

İstanbul Süper Amatör Lig 2. Grubundaki Beykoz temsilcilerinden Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur, Cumartesi günü oynayacakları Beşyüzevlerspor maçı öncesinde bir açıklama yaptı.

Hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz

Şampiyonluğun iddialı ekiplerinden Beşyüzevleri evlerinde konuk edeceklerini hatırlatan Başkan Okur, "hiçbir maç oynanmadan ne kazanılır, ne de kaybedilir... Rakibimizin lider olması kendilerini maç öncesinde avantajlı kılıyor olabilir, ancak biz de bu maça iyi hazırlandık. Teknik Sorumlumuz Fırat Önder ve futbolcu kardeşlerimiz maça büyük önem veriyor. Cumartesi günü sahaya çıkacaklar ve giydikleri Paşabahçespor formasının hakkını son düdük çalıncaya değin vereceklerdir.” dedi.

İnşallah istediğimiz sonuçla ayrılacağız

Zorlu mücadele öncesinde Paşabahçespor'a gönül verenleri taraftarları takıma destek olmaya davet eden Coşkun Okur, “Verilen arada futbolcularımız açıklarını kapattılar. İnşallah istediğimiz sonuçla ayrılacağız" diye konuştu.

Ligde ilk yarıda Zara Ekinli Stadında gerçekleşen karşılaşmayı Beşyüzevlerspor Takımı 2 - 0 galip kapatmıştı. Paşabahçespor - Beşyüzevlerspor maçı 4 Mart Cumartesi Günü Paşabahçe Stadında Saat 14.30 da başlayacağı kaydedildi.

Haber Merkezi

Kavacıkspor Beykoz’da galip gelmek istiyor
Önceki Kavacıkspor Beykoz’da galip gelmek istiyor
Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Sonraki Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz