Paşabahçe Atletleri Türkiye 3.’su oldu

  • Güncelleme: 01.03.2015 14:59
  • Okunma: 8050 kez
  • Yorum: 0
Beykoz, İstanbul ve Marmara Şampiyonalarında fırtına gibi esen Paşabahçe Ortaokulu Atletizm Takımı başarı hanesine bir yenisini daha ilave etti.
Paşabahçe Atletleri Türkiye 3.’su oldu

Kayseri Kentinde gerçekleşen Okullararası Türkiye Atletizm Final Müsabakaları sonunda Okul Takımından İrem Zehra Karababa Yüksek Atlama dalında Türkiye 3.oldu. Ayrıca Sude Serenli-Melisa Obuz-Ceren Şekeroğlu ve İrem Zehra Karababa'dan oluşan 4X100  Bayrak Takımı çıkmış olduğu yarışmayı başarı ile tamamlayıp, 3.sırada tamamladı. Uğur Özdemir Yönetimindeki Okul Atletizm Takımının bu başarısı başta Okul Müdürü Korkmaz Gülen, Okul Öğretmenleri, Sporcu Velileri olmak üzere geniş bir camiada yankı buldu.

Okul Müdürü Korkmaz Gülen gelen bu başarı haberi ile ayrı bir gurur ve heyecan yaşamaya başladıklarını söylerken, "Uğur Özdemir ve sporcularımız her geçen gün başarı çıtasını yükseğe taşıyarak Okulumuzun bu alanda markalaşmasına vesile olmuşlardır. Kendileri ile ne kadar gurur duysak az. Öğrencilerimiz ise yoğun sınav maratonu ve stresi altında iken bile başarılı olunabileceğini ispatlamış oldu. Bu eğitim-öğretim döneminde Uğur Hocamızın vermiş olduğu Madalya-Kupa sayısının aşılmasından da ayrıca memnun kaldık" diye konuştu.

Okul Atletizm Takımı Antrenörü Uğur Özdemir ise yaptığı açıklamada ,"Alınan bu başarılı sonuçların ardında büyük bir özveri var. Arkadaşları değişik ortamlarda vakit geçiriken bu sporcu öğrencilerimiz antrenman ve müsabaka programlarını sekteye uğratmadan başarıya uzanan yolu ardına kadar açtılar. Bu tablo Beykoz İlçesinin de bir okulunun adının Türkiye'de duyulmasına, dolayısı ile ilçe tanıtımına da bir katkı sunmuştur" dedi.

Spor Servisi

 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz