Paşabahçe 80'lerin Ereğli'den konuğu vardı

  • Güncelleme: 16.09.2019 10:09
  • Okunma: 2375 kez
  • Yorum: 0
Paşabahçe 80’ler takımı, Zonguldak’tan gelen Sevgi Barış Dostluk Karadeniz Ereğli Veteranlar takımını Beykoz Stadında konuk etti.
Paşabahçe 80'lerin Ereğli'den konuğu vardı

Yeşil-Kırmızılı ekip mücadeleden 4-3 galibiyet ile ayrıldı.

Paşabahçe 80’ler takımının gollerinin üçü Hacı’dan biri ise Eren Aydın’dan geldi. Mustafa Ülker Yönetimindeki Paşabahçe 80’ler Takımı müsabakaya Kalede Hasan, Mustafa, Gökhan (Turgut), Mehmet (Şahin), Ersin, Evren, Cenk, Mehmet Salih (Bahadır), Hacı, Kerem ve Eren’den oluşan bir 11 ile başladı.

Konuk Ereğli Masterler Takımı ise Kalede Muhittin, Hamit, Barış, Kenan, Cem, Soner, Tahsin, Aytaç, Mutlu, Gökhan ve Cihan’dan oluşan kadro ile sahadaydı.

Ereğli Masterler Takımında gollerden birisi Penaltı atışı sonrasında Aytaç ile gelirken, diğerlerinde ise Fatih ve Selim’in imzaları vardı.

1998-99  Sezonunda Beykoz 1908 A.Ş Forması giyen Gökhan Tan'ında de forma giydiği Ereğli Takımının özel forması Beykoz 1908 Başkanı Zeki Aksu’ya armağan edilirken güzel bir ortam ortaya çıktı.

Maç öncesinde konuk takım kafilesine Beykoz Stadını gezdiren Başkan Aksu bu tür etkinliklerin çok güzel ve anlamlı, bağları güçlendirici olduğunu söylerken, "Gökhan Kardeşimizi ve takım arkadaşlarını Beykoz Stadında ağırlamak güzel idi. Beykoz Takımında geçmiş yıllarda hizmet veren, forma giyen her bir futbolcu bizler için özeldir. Kendilerine lig karşılaşmalarında başarı dileğinde bulunmak isterim.” diye konuştu.

Gökhan Tan ise seneler sonra formasını giydiği Beykoz’a gelmekten dolayı mutlu olduğunu ifade ederken, "Yaklaşık 2 aydır bu maçın uygun tarihini belirlemek için Paşabahçe 80’ler Takımı ile Mehmet Kardeşimle irtibat halinde idik. Bu özel maçın ki maçtan da çok daha fazla anlam taşımakta Ereğli ile Beykoz arasında bir dostluk köprüsü kurulması anlamı taşıdığını söylemek isterim. Zeki Başkanımız ile Türk Futbolunun Asırlık Çınarı hakkında ayrıntılı bir görüşmemiz oldu. İnşallah bu sene hak ettikleri yere gelecekler. Biz Ereğli’den Beykoz’dan gelecek galibiyet haberlerini bekliyor olacağız. Bu güzel günün anısı olarak Başkanımıza Takımımızın özel formasını hediye ettik" şeklinde konuştu.

Spor Sevisi

Anahtar Kelimeler: Paşabahçe 80'ler

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz