Spor

Paşa'dan Fener'e tarihi fark: 60-16

Paşa'dan Fener'e tarihi fark: 60-16
28.12.2015 19:41
| | |
5723

Paşabahçe'nin Minikleri, Fenerbahçe Kız Basketbol Takımı'nı hezimete uğrattı.

Paşabahçe'nin Minikleri, Fenerbahçe Kız Basketbol Takımı'nı hezimete uğrattı.

Beykoz'un sporda yükselişe geçen mahallelerinden Paşabahçe, Minik Kızlar kategorisinde ve evinde karşı karşıya geldiği Fenerbahçe'yi 60-16'lık tarihi bir skorla geçti. Yalnızca Dost Beykoz'un takip ettiği maçta Paşabahçeli minik kızlar, maçı baştan sona önde götürmeyi bildi. Paşabahçe ve Fenerbahçe arasında geçen karşılaşmada forma giyen kızların ise 2004-2005 doğumlu oldukları öğrenildi.

Antrenör Mehmet Sait Since'nin çalıştırdığı 16 kişilik takım, aldığı bu sonuçla Akademi Ligi'nde 3'te 3 yapmış oldu. Dost Beykoz'a özel açıklamalarda bulunan Antrenör Mehmet Sait Since, takım olarak çok iyi oynadıklarını ve giderek tempoyu artırıp, Paşabahçe'yi ligde en iyi şekilde temsil edeceklerini vurguladı. Beykoz Hacı Numan Ortaokulu'nun kapalı spor salonunda gerçekleştirilen ve Paşabahçeli miniklerin rakip potaya 60 sayı gönderdiği maçı, Fenerbahçeli ve Paşabahçeli aileler de spor salonunun içinde heyecanla takip etti.

‘Paşabahçesporlu Rümeysa’nın Babası Murat Dizman, diğer sporcu aileleriyle sıcak bir dostluk kurduklarını söyledi’

Büyük olanaklara sahip olan ve karşılaştığı her maçta favori olarak gösterilen güçlü Fenerbahçe takımı, Paşabahçe'nin bileğini bükemedi. Maçı başından sonuna değin üstün götüren Paşabahçe'nin minik kızları oldukça rahat bir galibiyet elde etti. Beykoz Hacı Numan Ortaokulu'nda oynanan maçı, Paşabahçe ve Fenerbahçeli miniklerin aileleri de takip etti. Dost Beykoz'un özel sorularını yanıtlayan ve Paşabahçe Minik Kızlar Takımı'nın başarılı oyuncusu Rümeysa Dizman'ın da aynı zamanda babası olan Murat Dizman, maçları takip eden sporcu aileleriyle güzel bir diyalog kurduklarını belirtti. Sporun kötü alışkanlıklardan uzakta durmak için en etkili yol olduğunu kaydeden Murat Dizman, Beykozlu aileleri çocuklarını spora teşvik etmeye çağırdı.

Karşılaşma sonunda centilmen bir şekilde tüm oyuncular ve teknik ekip birbirleriyle tokalaşırken, her iki takım oyuncuları da Dost Beykoz'a özel poz verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Fenerbahçe, Paşabahçe, Basketbol, Galibiyet, Mehmet Sait Since

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"