Panorama - 16

  • 2015.01.28 00:00
  • Okunma: 4715 kez

Asım ÖZDEMİR


Bayan Voleybol takımımız UPS Spor’u 3-0 yenerek yoluna emin adımlarla devam ediyor....

Beykoz Belediyespor:

Bayan voleybol takımımızın sporcuları kendi aralarında yaptıkları sosyal bir etkinlikte, kolonya satarak engelliler için tekerlekli sandalye aldılar. Bu sandalyeyi de maçı izlemeye gelen Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek sade bir törenle ihtiyaç sahibine verdi. Bu anlayışla spor yapan bu güzel sporcularımızı canı gönülden kutlarım. Yaptıkları bu etkinlikle farkındalıklarını daha da öne çıkardılar. Günümüzde sadece spor yapmak değil bu gibi sosyal etkinliklerin yapılması mesajını da bizlere fazlası ile verdiler. Hepsini teker teker tebrik ederim.

Hentbol Erkek takımımız bu hafta deplasmanda oynadığı maçta Yalova Spor’u 52-19 yenerek mutlu ve huzurlu bir şekilde eve döndüler.

FUTBOL:

Süper Amatör Takımlarımız; 
Beykoz 1908 AŞ
:

Deplasmanda Batı Trakya Spor’u 2-1 yenerek son haftaya dört takım olarak 37’ şer puanla girdiler. Bakalım ne olacak merakla bekliyoruz. Bu gruptan 2. olarak kim çıkacak. Bu hafta sonu kendi sahasında oynayacağı maçta, Beykoz’a sadece galip gelmek yetmiyor rakiplerinin de puan kaybetmesi gerekiyor. Umudumuz Beykoz Spor 1908 A.Ş‘nin ikinciliği kazanması, dilerim öyle de olur. Kendi sahasında Mimar Sinan Spor’la oynayacaklar.

Paşabahçe Spor:

Kendi sahasında Bakırköy Spor’la 0-0 berabere kalarak Klasman grubuna çıkmayı garantilediler. Tebrik ederiz. Bu maçta birçok pozisyona girmelerine rağmen gol atmayı başaramadılar. Ancak sağlık olsun önemli olan Klasman gurubuna çıkmaktı, onu da gerçekleştirdiler. Emeği geçen herkesi tebrik ederim. Bu hafta sonu deplasmanda Silivri Selimpaşa Spor ile oynayacaklar.

Ortaçeşme Spor :

Kümede kalmayı garantileyen ve hiçbir iddiası olmayan Ortaçeşme Spor kendi sahasında oynadıkları lider K.Bulvar Spor’a 5-3 yenildiler. Çok güzel bir maç olmuş. Haftaya deplasmanda Çayırbaşı Spor ile oynayacaklar.

Birinci Amatör Küme Takımlarımız

Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor:  

Kendi sahasında Karabekir Spor’a 2-1 yenilince Süper Amatöre çıkma ümitleri bitti. Spor Akademisi sahasındaki maçta her iki takımda çok güzel oynadı oynadı, ayrıca seyirci de mükemmeldi. A.Hisarı bu sezon belki bir üst kümeye çıkmayı başaramadı ancak,  Adem Deniz Başkanlığında çok şeyler kazandılar. Centilmenlik ve Güzel futbol adına tüm camiayı tebrik ederim.

Soğuksu Spor:  

Deplasmanda olmasına rağmen çok güzel bir seyirci desteği ile Yeldeğirmeni Spor’u  3-0 gibi net bir skorla yenerek süper amatör lige çıktılar. Başta sanatçı Okran Kılıç’ı, Başkan Hasan Avcı’yı, Yönetimi, teknik ekibi ve taraftarları tebrik ederim. Hayırlı olsun.

Tokatköy Spor: 

Kendi sahasında Heybeliada Spor’u 2-1 yendiler.

Beykoz Çavuşbaşı Spor:  

Paşabahçe sahasında Yakacık Spor’u 2-0 yenerek kümede kalma ümitlerini son haftaya taşıdılar. Hafta sonunda Başıbüyük Spor’la deplasmanda oynayacaklar.

Yazarın Yazıları