Makaleler

Panorama - 15

2015.01.19 00:00
| | |
3733

Beykoz Belediye Başkanı Sayın Yücel Çelikbilek hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor...

Hafta içinde Belediye meydanında yapılan güzel bir törenle 5 kamyon ve 2 Hasta nakil aracını daha hizmete soktu. Açılış konuşmasını yapan Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu’da teknik ve istatistik olarak verdiği bilgilerle izleyenleri tatmin etti. Bu çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Beykoz Belediyespor:

Pazar sabahı hazırlandım Beykozspor 1908 AŞ’nın maçına gitmek üzere  evden çıktım. Silivri deplasmanına giderken beni yolda gören Yaşar Kesici aracına beni de aldı. Abi, Hiç itiraz yok bugünde bizle birlikte geliyorsun, çünkü dün seni kırmadım Paşabahçe maçına birlikte gittik dedi.   Silivri ye doğru yola koyulduk.

Bayan voleybol takımımızla birlikte Silivri’ye gittik. Silivrispor’u 3-0 yenen voleybolcularımız, liderliklerini sürdürdü. Maçta, rakiplerini küçümsediler 1. ve 2. sette rakiplerine çok sayı verdiler ama 3. sette tecrübesiz olan rakiplerinin fazla dayanacak gücüde kalmadı. Bayan voleybolcularımız bu maçta biraz hovarda havrandılar. Ama yine de kazandıkları için tebrik ederim.

Futbol:

Süper Amatör Takımlarımız;

Beykoz 1908 AŞ:

Benim izleyemediğim Beykozspor 1908 AŞ  S.Gazi Esentepespor maçında çok güzel bir seyirci atmosferi varmış. telefonla anlık bilgiler aldım. Tabi ki Beykozlular da çok büyük heyecan vardı ve maç ortada devam ederken ilk yarıyı 1-0 yenik kapadık. Bizimde iki gol pozisyonumuz varmış, ama bir türlü golü bulamamışız. İkinci yarıda daha iyi oynayacağımızı sanıyorduk ama olmadı rakibimiz de çok iyiymiş. Telefon trafiğinden öğrendiğimize göre, Başka sahalarda oynanan ve bizi birebir ilgilendiren iki maçta bizim istediğimiz gibi bitti ama biz skoru burada lehimize çeviremedik. Ancak maçın uzatma dakikalarında attığımız golle beraberliği yakaladık ve çıkmayan canda ümit var halaaaa. Hafta sonu da B. Trakyasporla deplasmanda oynayacaklar.

Paşabahçe Spor:

Gazi Mah. Spor deplasmanına çok tedirgin gittik ama bu tedirginliğimizi gideren ev sahibi Gazi Mah. Sporun Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri bizleri çok iyi karşıladılar ve yolcu ettiler. Teşekkür ederim. Paşabahçespor maça kontrollü başladı. İlk Yarda ve ikinci yarıda yüzde yüzlük iki pozisyonumuzu kalecileri kurtardı. Gazisporun son dakikalarda bir karombol atağında kafa vuruşu az farkla auta gitti. Maçın hakemi de iyi bir maç yönetti. Hatta bu maçı ilgilendiren yine iki maçtan da haber geldi takipçilerin ilişi de yenikti. Bunu duyan herkes rahatladı maçta 0-0 bitti ve her iki takımda iki maçtan birer puan aldıkları takdirde çıkmayı garantilediler. Hafta sonu Bakırköy sporla kendi sahasında oynayacaklar.

Ortaçeşme Spor :

Düşme hattındaki rakiplerinden olan Kuştepesporu deplasmanda 3-2 yendiler ve bu galibiyetle düşme hattından tamamen uzaklaştılar. Bu sezon ummadık bir başarı gösteren Ortaçeşmespor’un  Öncelikle Genel Kaptanı Serkan’ı, Yönetim Kurulunu ve Teknik sorumlu Ahmet Hoca’mızı tebrik ederim. Hafta sonu K.Bulvarsporla kendi sahasında oynayacak.

Gümüşsuyu Spor:

Güvenlik nedeniyle Selimiye sahasında oynanan maçta Feriköy Spora 3-0 yenildiler. Bu ligde yapacakları fazla bir şey olmadığından devamlı olarak gençleri oynatarak tecrübe kazandırmaya çalışıyorlar. Hafta sonu Ataşehir Çamoluk sporla deplasmanda oynayacak.

Birinci Amatör Küme Takımlarımız

Soğuksu Spor: Saha kapama cezalısı olarak gittikleri Sultanbeyli 75. Yıl sahasında Öz Karacaahmet Sporla 2-2- berabere kaldılar. Son on dakikaya kadar 2-0 yenik durumdan iken, skoru 2-2 yaparak süper amatöre çıkmak için rahat bir nefes daha aldılar. Hafta sonu kendi sahasında Karabekirsporla çok önemli bir maç oynayacaklar.

Tokatköy Spor: 

Deplasman rakibi olan ve küme düşmesi kesinleşen Kirazlıtepespor 2-1 yenerek ligde kalmayı garantilediler gibi. Hafta sonu kendi sahasında  Heybeliada sporla oynayacak.

Beykoz Çavuşbaşı Spor:  

 - Deplasmanda lig ikincisi olan Başıbüyük sporla 0-0 berabere kaldılar. Maç bitiminde Başkan Yaşar Şahin le görüştüğümde Çok çekişmeli bir maç oldu onlarda alabilirdi bizde kazanabilirdik  ama olmadı dedi, hafta sonu kendi sahasında Yakacıksporla .

Tüm takımlarımıza başarılar dilerim

Anahtar Kelimeler: Asım Özdemir, Köşe Yazısı, Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediye Başkanı, Beykoz, Amatör Küme, Futbol, Voleybol, Beykoz Belediyespor, Muharrem Kaşıtoğlu

reklam
Diğer Yazıları

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"