Makaleler

Panorama – 17

2015.02.02 00:00
| | |
3655

Şikayet ettiğimiz yaşamlarımız, belki de bir başkalarının hayalidir. Gününüzün bir kısmını şükretmeye ayırınız

Bu hafta yazımıza yukarıdaki güzel özlü sözle başlayalım dedik.

- İ.A.S.K.F. Genel Başkanımız Ali Düşmez ve Yönetimi olarak A Takım ve Alt Yapılarda gruplarında sadece şampiyon olan takımlara kupalarını zamanında verdik ve vermeye devam ediyoruz.

- Beykoz ilçesinde bulunan Süper Amatör ve 1. Amatör Lig takımlarımızı içeren yazılarımla siz değerli okuyucularımıza daha sağlıklı bilgiler vereceğim

- Beykoz Belediye Başkanımız Sn. Yücel Çelikbilek spor adına yine rahat durmadı! "HELAL OLSUN" 02.02.2015 Tarihinde Beykoz Belediye Meclisine verdiği önergede, gruplarında şampiyon olan ve 2. olarak bir üst lige yükselen takımlarımız için Kulüplerimize nakdi yardım yapacak. Spor camiası adına Sporu ve bizleri seven Değerli Başkanımıza teşekkür ederim.
 

Beykoz Belediyespor:

- Hentbol Erkek takımı R.Şahin Köktürk salonunda Isparta aps Spor’u 66-22 yenerek yoluna devam ediyor.

- Bayan Voleybol takımının bu haftada maçı yoktu.

Futbol
Süper Amatör Takımlarımız

Beykoz 1908 AŞ:

- Süper amatörün son haftasında, son lig maçını kendi sahasında oynayacakları Fatih Mimar Sinan sahaya çıkmayacağını daha önceden bir yazı ile TFF İl Temsilciliğine bildirdi. Bu nedenle Beykoz spor 1908 AŞ’de 3-0 hükmen galip gelerek puanını 40 yaptı, ama Klasman grubuna çıkmak için rakipleri olan Selimiye ve Yeniköy Spor ’da galip geldiler. TFF İl Başkanlığı bu üç takımın puanı eşit olunca üçlü averajla klasman grubuna kimin çıkacağını hafta içi belirleyecek. Bu şartlarda klasman grubuna çıkamazlarsa Beykoz 1908 A.Ş.nin maçları bitmiş

olacak.

Paşabahçe Spor:

- Klasman gurubuna çıkmayı garantileyen Paşabahçe hiç bir iddiası ve düşme korkusu olmayan Silivri Selimpaşa Spor’u deplasmanda 5-0 yendi. Klasman gurubunda yeterli bulmadığı kadrosuna transfer yaparak güçlendirmeye başladılar. Bence de doğru yapıyorlar, çünkü Klasman grubunda oynayacakları maç sayısı 15 ve haftada iki maç yapacaklar. Bu nedenle kadrolarını geniş tutmaları şart. Coşkun Başkan ve yönetimi sporculuktan geldikleri için eksiklerini çok iyi biliyorlar. Klasman gurubunda başarılar dilerim.

Ortaçeşme Spor :

- İlk yarı maçında kendi sahasında yenildikleri Çayırbaşı Spor’u Deplasmanda 1-0 yenerek rövanşı almış oldular. A Takım maçları bitti.

Gümüşsuyu Spor:  

- Sadece bir formalite maçı olarak genç takımla oynadığı ligin son maçını Spor Akademisinde  Küçükköy Spor’u 2-1 yendiler. A Takım Maçları bitti. Önümüzdeki sezon 1. Amatör ligde oynayacaklar.

 

Birinci Amatör Küme Takımlarımız

Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor:  

- Ligin son maçını Kirazlıtepe Spor ile Spor Akademisi Stadında oynadı ve maça çıktığı genç takımla rakibini 3-2 yenerek ligi 3. sırada bitirdi.

Soğuksu Spor:

- Bu hafta sonu ligin son haftası bay kalarak ligi ikinci sırada bitirerek Süper amatör lige çıktılar. A takım maçları bitti. Önümüzdeki sezon Süper Amatör ligde oynayacaklar. Başarılar dilerim.

Tokatköy Spor: 

- Deplasmanda oynadığı Kartalgücü Spora  6-0 yenilerek ligi bitirdiler.

Beykoz Çavuşbaşı Spor:  

- Deplasmanda lig ikinciliği iddiası olan F..Tepe Dumlupınar Spor ile oynadıkları maç 3-3 bitti. Bu skorla küme düştüler, ancak rakipleri bir maçta 3 olan oyuncu değişikliğini 4 olarak yapınca işler karıştı. Çavuşbaşı Spor Yönetimi itiraz ederse, TFF İl Temsilciliği bu hafta sonu bu maçın kararını verecektir.  A takım maçları bitti.

Anahtar Kelimeler: Asım Özdemir, Beykoz, Beykoz Belediye Başkanı, Yücel Çelikbilek, Köşe Yazısı

reklam
Diğer Yazıları

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"