Siyaset

Pamukoğlu Beykoz’da açılış yaptı…

Pamukoğlu Beykoz’da açılış yaptı…
2014.08.30 00:00
| | |
24899

Son günlerde açıklamalarıyla iktidarın dikkatini çeken Hak ve Eşitlik Partisi’nin Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Beykoz İlçe Binası’nın açılışına katılmak üzere Beykoz’a geldi.

Osman Pamukoğlu’nu Beykoz’a gelişinde Hak ve Eşitlik Partisi Beykoz İlçe Başkanı Hasan Şanver ve diğer yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Beykozspor’un taraftar grubu Boğazın Yargıçları, Genel Başkan Pamukoğlu’na Beykozspor’un bir atkısını hediye edip hatıra fotoğrafı çektirirken, Dost Beykoz’a açıklamalarda bulunan Pamukoğlu, ülkenin yeni bir lidere ihtiyacı olduğunu söyledi.

“İlk önce biz Türkiye’nin tüm sorunlarını çözmeye talibiz vede çözeceğiz. Ülke de artık halkın canı çok sıkkın. Birinci planda olması gereken ekmek bile artık ikinci plana geçip, huzur ve güvenlik ortamı önem kazandı.” şeklinde konuşan Genel Başkan Pamukoğlu şöyle devam etti:

“Hele bu olaylar iki üç ay içinde çok vahim bir durum aldı. Oysa devletin var olma sebebi olan güvenlik, önemini kaybetti. Halk artık bu gidişatın güvenli olmadığını gördü ve anladı. Önümüzde ki seçimlerde tercihini, güvenliği ve huzuru tesis edecek Hak ve Eşitlik Partisi’nden yana tercihini kullanacaktır. İstanbul genelinde kuruluşunu tamamlamayan altı ilçeden birisi olan Beykoz’un açılışını yapıyoruz. İnşallah diğer ilçelerde de bu kuruluşlar tamamlanacaktır. Şu iki ayda olan olaylar, göstermiştir ki ülkemizde yeni bir lidere ihtiyaç vardır. Artık bu düzen partileri ile bu işlerin yürüyemeyeceği bellidir.

Halk bize oy vermedi !..

Önceki seçimlerde halk bize oy vermedi. Buna sebepte bizim küçük parti olduğumuzu barajı aşamayacağımızı düşündüler. Ama şimdi görünüyor ki işler değişti. Partimize büyük bir güven var. Partimize büyük talepler var. Bir de şunu söylemeden edemeyeceğim. Partimiz oldukça gençleşti. Çok büyük çapta gençlerin katılımı var. Halkımızın alışkanlıklarından kurtulması zordur. Ama artık anladılar ki çekilen acılar ve kötü yönetim partimize olan katılımları arttırdı. Ben önümüzde üç önemli hedef görüyorum. Birincisi yerel seçimler, ikincisi Cumhurbaşkanlığı seçimi ve üçüncüsü Genel seçimler.. Biz Hak ve Eşitlik Partisi olarak bu üç seçimlere de kazanmak adına talibiz. Ekmeği bir kenara bırakalım. Artık huzur ve geleceğimizi düşünelim.”

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Osman Pamukoğlu, HEPAR

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"