Özkan Ayduğan’ın Beykoz’daki hamleleri bir işe yarar mı?

  • 0
  • 3514
Özkan Ayduğan’ın Beykoz’daki hamleleri bir işe yarar mı?
Özkan Ayduğan’ın Beykoz’daki hamleleri bir işe yarar mı?
Özkan Ayduğan’ın Beykoz’daki hamleleri bir işe yarar mı?

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi yapması gerekenleri seçimi kaybettikten sonra yapmaya başladı.

Özkan Ayduğan, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı yapmış isimlerle bir araya geldi. Ayduğan bir araya geldiği AK Parti Beykoz Kurucu İlçe Başkanı Dr. Ahmet Hulusi Batu, Adem Sefer, Mustafa Gürkan ve Muhammed Hanefi Dilmaç ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medyada yayınladı.

Özkan’ın eski ilçe başkanları ile seçim sonrası biraya gelmesi tepki topladı. Seçim öncesi, muhtemel seçim başarısına ortak etmek istemediği eski ilçe başkanlarıyla bir toplantı yapan Özkan Ayduğan seçim kampanyasına davet etmediği isimler üzerinden birlik beraberlik mesajı vermeye çalıştı.

Özkan Ayduğan’ın bu tavrı ise kamuoyunda geç kalınmış hareketler olarak değerlendirilirken, “seçimi kaybettikten sonra ne yaparsan yap boş… Meclis üyesi listesine dahi müdahil olamayan bir ilçe başkanının hangi siyaseti insanlara güven verebilir ki” yorumları yapıldı.

Özkan Ayduğan gerek ilçe başkanı olarak atandığı yönetimin oluşumunda, gerekse 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri Beykoz Belediyesi AK Parti Meclis üyesi listesinin hazırlanması sırasında irade ortaya koyamamasıyla yoğun eleştiri almış, meclis üyesi listesi ve ilçe yönetim kurulu listesinin hazırlanmasında Fatih Sağlam’ın büyük etkisi olduğu yorumlarına sessiz kalmıştı.

AK Parti Beykoz’da 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri Meclis Üyesi listesinde Belediye Başkan adayından 2 puan daha düşük oy almıştı.

 

Haber Merkezi 

İBB Başkanı İmamoğlu ile Beykoz üzerine baş başa
Önceki İBB Başkanı İmamoğlu ile Beykoz üzerine baş başa
EURO 2024 heyecanı Beykoz Sahilinde yaşanacak
Sonraki EURO 2024 heyecanı Beykoz Sahilinde yaşanacak