Özgür-Der, Beykozlu üyelerini iftarda buluşturdu

  • Güncelleme: 26.06.2016 18:22
  • Okunma: 4913 kez
  • Yorum: 1
Özgür Düşünce ve Eğitim Hakları Derneği’nin Beykoz Şubesi’nde zorunlu Başkan değişimi yaşandı.
Özgür-Der, Beykozlu üyelerini iftarda buluşturdu

Özgür-Der Beykoz Şubesi üyeleri, dernek binasında düzenlenen iftar programında bir araya geldiler. Cemaatle kılınan namazın ardından, programa iştirak eden Özgür-Der Genel Başkanı Rıdvan Kaya ile Özgür-Der Genel Sekreteri Musa Üzer'e Ortadoğu ve ülke içi gelişmeleri değerlendirmeleri için söz verildi. Her iki konuşmacının geniş açılımlı izahlarının ardından, Beykoz Şube Başkanı Akif Bilgir, kendisinin Sarıyer'e taşınmış olması sebebi ile bundan sonraki süreçte Sarıyer Özgür-Der Şubesinde çalışmalarını sürdüreceğini belirterek bir veda konuşması yaptı.

'Derneğe Ali İhsan Kayalıgil ile Ahmet Aslan vekâlet edecek'

Yeni Dönem için de Beykoz Şube Başkanlığı'na Ali İhsan Kayagil ile Ahmet Aslan'ın vekalet etmeleri kararlaştırıldı. Uzun bir müddettir başkanlık görevişni yürüten Akif Bilgir'e üyelerin teşekkürü ve duasının akabinde, yeni dönem için seçilen vekillere de başarılı ve hayırlı hizmetler, çalışmalar dilendi.

Üyelerin, kardeşlerin, gönüldaşların desteklerinin, gayretlerinin bundan sonra da devam etmesini isteyen Ali İhsan Kaya ve Ahmet Aslan'ın konuşmalarının ardından ise program sona erdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

mustafa kara (5 yıl önce)

Ozgur-der'li kardeşlerimin davetine icabet ederek iftara katıldım, kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yaz