Özgü Namal, o günden sonra Beykoz'da görüldü

  • 0
  • 32087
Özgü Namal, o günden sonra Beykoz'da görüldü
Özgü Namal, o günden sonra Beykoz'da görüldü
Özgü Namal, o günden sonra Beykoz'da görüldü

Bir süre önce kalp krizi sonucu eşini kaybeden oyuncu Özgü Namal, çocuklarıyla birlikte Beykoz Kavacık'ta görüntülendi.

Acı bir şekilde eşini kaybeden Özgü Namal, o günün ardından biri 3 biri 5 yaşındaki iki çocuğuyla birlikte ilk kez Kavacık'ta görüntülendi. Namal'ın saçlarında kısa süre içerisinde meydana gelen beyazlama dikkati çekti.

Oyuncu Özgü Namal'ın uzun yıllardır birlikte olduğu ve iki çocuğunun babası olan Serdar Oral, geçirdiği kalp krizi sonucu 10 gün önce hayatını kaybetti. Biri 5 biri 3 yaşında olan iki çocuğunu yalnız bırakmak istemeyen Namal, eşinin cenazesine katılamadı.

Oral'ın ani ölümüyle zor günler yaşayan Özgü Namal, önceki gün Beykoz'da Milliyet'in objektifine takıldı.

Oyuncunun yanında çocukları Nefes Oral ve Elem Su Oral ile bakıcıları vardı. Karşısında muhabirleri görünce şaşıran oyuncu, yanında oğlu ve kızı olması nedeniyle soru sorulmaması için el işareti yaptı. Namal, "Nasılsınız?" sorusuna, "Hayırdır?" cevabını verip, tepki gösterdikten sonra aracının direksiyonuna geçip uzaklaştı. Zor günler geçiren Namal'ın saçındaki beyazlar ise dikkatlerden kaçmadı.

Kariyerinin zirvesindeyken ani bir kararla Muğla Köyceğiz'e yerleşen oyuncu Özgü Namal, geçtiğimiz yaz başında çocuklarının eğitimi için İstanbul'a döndü.

Gözlerden uzak bir hayat yaşayan Namal, 53 yaşındaki hayat arkadaşı Ahmet Serdar Oral'ın ani ölümüyle yıkıldı. Biri 5 diğeri 3 yaşındaki iki çocuğu bulunan ünlü oyuncu, evlatlarına babalarının ölüm haberini veremedi.

Haber Merkezi

Beykoz'da elektrik kesintileri (17 Ekim 2020)
Önceki Beykoz'da elektrik kesintileri (17 Ekim 2020)
İBB'de yetki alındı Beykoz'da adım atılmadı
Sonraki İBB'de yetki alındı Beykoz'da adım atılmadı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz