Makaleler

Özgecan'ın katili kim?

2015.02.24 00:00
| | |
4753

Hayatımda Nihat Doğan'ı savunacağım aklıma gelmezdi! Hani derler ya: 'Bozuk saat bile günde iki sefer doğruyu gösterir' diye.

Bu da o hesap. Birilerinden mi ezberledi yoksa benden mi duydu da o malum tweet'i attı? İşin bu tarafı önemli değil de; Rahmetlinin, katiline uygulanmayan linçe bu 'sanatçının' uğruyor olması çok manidar. Resmen; 'Bir bardak suda fırtına kopartılıyor.' Hatta iş o kadar ileri gitti ki; o katili o işe iten sebeplerin sorumlusunun neredeyse Cumhurbaşkanı'nın kendisi olduğuna kadar vardırıldı. İçi kin dolu, çıplaklık savunucusu, İslam düşmanı, gelenek/görenek yoksunu, geri kafalı, yobaz budalalar; içlerindeki cerahatleri dökmeye başladılar. 

Bu zihniyetin Beykoz'daki uzantıları olan kokana takımı da bir pankart asarak; 'eteğimin boyunu değiştireceğine, zihniyetini değiştir' demişler. Be hey tecavüz kurbanlarının üzerinden ahlaksızca siyaset üretmeye kalkan, insanlık yoksunu, maneviyat tacizcileri: Siz İslam memleketinde yaşayıp bu kadar mı yoksun ve geri kaldınız? Sizin yobaz gördükleriniz, sizin dinci gördükleriniz, sizin gerici gördükleriniz 'Fahişenin bile rahatsız edilmesinin' günah olduğunu bilen ve savunan kişilerdir. Yahu şu tacizleri yapanlara bir bakın; hepsi 'sizin gibi' özgür yaşayan, her akşam zıkkımlanma çağdaşlığına erişmiş Cumhuriyet çocukları! 

Sokak ortasında çiftleşme özgürlüğünün sonucu sakat doğan bu sapıklar sizin eserinizdir. Bu Cumhuriyeti siz kurdunuz ve 'muasır medeniyetler' seviyesine siz ulaştırdınız ya. Ne çabuk unuttunuz eserlerinizi?

Biri kalkıp; 'açık giyinirseniz tecavüzü hak etmiş olursunuz' mu dedi? Ya da 'mini etek giyenlere saldırmak sevaptır' diyenler mi var? Sizin işiniz; 'paranı kasana koy, tedbirli ol' uyarısında bulunan kişiye hırsız muamelesi yapmaya benziyor.

Biraz aklınızı başınıza alın. Söylenen sözleri, kesip/biçip çarpıtarak onu/bunu hedef yapıp çirkinliklerinizi örtemezsiniz. Ben şimdi 'dekolte giyen bayanlardan hoşlanmıyorum' dersem; 'açık giyinenlere saldırın' mı Demiş oluyorum? Veya Ufak çocuklarınızı sokağa başıboş bırakmayarak onların özgürlüklerini kısıtlamış mı oluyorsunuz? Yetişkin kızınıza; 'Beykoz korusunda mini etekle gezme' derseniz onun eteğinin boyuna takılmış bir yobaz mı olursunuz? Bu sorulara 'evet' cevabı veriyorsanız; sizlere tavsiyem, bikinilerinizle Çavuşbaşı ormanlarında gece yürüyüşü yapmanız olacaktır. Siz özgür olun ve özgür yaşayın da isterseniz çırılçıplak hayvanlar gibi dolaşın. Ama şu masum kızı pis emellerinize alet etmeyin.

ALLAH Özgecan kardeşimize rahmetiyle muamele edecektir. O namusunu korurken Şehit olmuştur. Size nasıl muamele edecek onu biraz araştırın!

 

Anahtar Kelimeler: Ekrem Tuncer, Özgecan Aslan, Katil, Kim, Nihat Doğan, Mini Etek, Kokana

reklam
Diğer Yazıları

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"