Özel Beykoz Gelişim Sağlık Kabini Acarkent’te Açıldı

  • Güncelleme: 09.04.2021 20:49
  • Okunma: 2755 kez
  • Yorum: 0
Sağlık sektöründe 24 yıllık deneyime sahip kadrosuyla hizmet vermeye başlayan Özel Beykoz Sağlık Kabini geniş hizmet yelpazesiyle Acarkent’te açıldı.
Özel Beykoz Gelişim Sağlık Kabini Acarkent’te Açıldı

Beykoz Acarkent Mahallesi’nde üç kardeşin kurmuş olduğu sağlık kabininin açılışı yapıldı. Arzu Şentürk Atabay, Filiz Şentürk ve 25 yıllık hemşire olan Emine Kesim’in kurmuş olduğu sağlık kabinin açılışına Acar Ailesi tam kadro katıldı.  

Açılış pandemi kurallarına uygun şekilde düzenlenen törenle gerçekleşirken, kurdeleyi ise Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar kesti.

Açılışta bir konuşma yapan İsmet Acar, sağlık işletmesinin sahiplerinin akrabaları olduğunu söyleyerek, bölgeye çok faydalı olacağını ve evlere de hizmet vereceklerini söyledi.

Acarkent ve Beykoz için faydalı olacağını söylediği sağlık ocağının açılması için destek olduğunu ifade eden İsmet Acar, sağlık olmayınca hiç bir şeyin anlamı olmadığının bilincinde olduğunu ve o nedenle sağlık konusunda çok hassasiyet taşıdığını kaydetti.

İsmet Acar, imkânı olmayan insanlara sağlık tesisinin ücret almadan hizmet vermesi talimatını verdiği belirtti.

Bes Teknoloji Yönetim Kurulu başkanı Mubin Çakmak ve Beykoz Artvinliler Derneği Başkanı Mehmet Uzun’unda katıldığı açılışta İsmet Acar, konuklarla bir süre sohbet etti. Daha sonra açılış kurdelesini kesen Acar, tesisin hayırlı olmasını diledi.

Acarkent’te açılan Özel Beykoz Gelişim Sağlık Kabininde hijyen kurallarına uygun hazırlanan alanlarda her Türlü Enjeksiyon Hizmeti, Serum Katater Takma, Yara Bakımı ve Pansuman, Tansiyon Ölçümü ve Takibi, Dikiş Atma ve Alma, İdrar Sondası Takma ve Değiştirme, Buhar ve Hava Uygulaması, Beslenme Sondası Takma, Gebelik Testi, Damar Yolu Açma, Kan Alma, Acil Yardım ve Küçük Cerrahi müdahaleleri içeren sağlık hizmetleri veriliyor.

Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenen Özel Beykoz Gelişim Sağlık Kabini uzman hemşire ekibi ile beraber özel sağlık hizmetleri veren ruhsatlı ve resmi bir sağlık kuruluşudur. Sağlık kabini, hemşirelik hizmetlerini gerek kendi merkezlerinde gerekse hastaların evlerinde vermektedir.

Hasta odaklı hizmet sunan Özel Beykoz Gelişim Sağlık Kabini hastaların tedavi süreçlerini rahat ve güvenli şekilde geçirmelerini sağlamak, beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmakta.

Adres: Acarlar Mah. Acarkent Sit. Polonez Cad. No:18 İç Kapı No:6 / Beykoz/İstanbul
Telefon: +90 216 2323 112

Anahtar Kelimeler: Beykoz Acarkent, Sağlık kabini

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz