Oyuncu Özgür Emre Yıldırım Beykoz'da evlendi

  • 0
  • 2853

Oyuncu Özgür Emre Yıldırım, bilim insanı Buse Cevatemre ile Beykoz'da düzenlenen kır düğünü ile hayatını birleştirdi.

Ünlü oyuncu Özgür Emre Yıldırım, 2 yıldır birlikte olduğu bilim insanı Buse Cevatemre ile evlendi. “Bizimkisi ilk görüşte aşk” diyen çift, pazar günü Beykoz’daki bir kır düğünü ile nikâh defterine imza attı.

Ünlü oyuncu Özgür Emre Yıldırım, Koç Üniversitesi Araştırma Görevlisi Buse Cevatemre ile 2 yıllık ilişkisini nikâh masasına taşıdı. Çift, 11 Eylül Pazar günü Beykoz’da kır düğünü düzenlenen töreniyle hayatlarını birleştirdi.

Yakınlarının katıldığı merasimle ömür boyu mutluluğa "evet" diyen Özgür Emre Yıldırım ve Buse Cevatemre nikâh sonrası soruları yanıtladı.

Tanıştıkları an birbirlerine aşık olduklarını dile getiren Yıldırım, "Bizimkisi ilk görüşte aşk. Daha o an ikimiz de birbirimizle evleneceğimizi anladık. Ben Buse’yi görür görmez ‘İşte evleneceğim kadın’ dedim" diye konuştu.

Buse Cevatemre, ünlü oyuncuyu rol aldığı projelerden tanıdığını belirterek "Ben zaten onun hayranıydım" dedi. Eşinin kanser moleküler biyolojisi alanında çalışmalar yaptığını dile getiren Özgür Emre Yıldırım da "Onunla gurur duyuyorum" sözleriyle eşine olan hayranlığını dile getirdi. Çift balayını Antalya’da geçirecek.

Haber Merkezi

Hafriyat ve peyzaj için Beykoz markası Aksoylar Peyzaj
Önceki Hafriyat ve peyzaj için Beykoz markası Aksoylar Peyzaj
İmamoğlu Beykoz’da Anadoluhisarı Kalesinin tadilatını inceledi
Sonraki İmamoğlu Beykoz’da Anadoluhisarı Kalesinin tadilatını inceledi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz