Otobüs şoförü kalp krizi geçirmiş

  • 1
  • 14015
Otobüs şoförü kalp krizi geçirmiş
Otobüs şoförü kalp krizi geçirmiş
Otobüs şoförü kalp krizi geçirmiş

Beykoz’da yol kenarında budanan ağaçların dallarını toplayan iki kardeşe çarpan özel halk otobüsünün sürücüsünün direksiyon başında kalp krizi geçirdiği ortaya çıktı.

Beykoz Örnekköy Tepetarla Caddesi’nde meydana gelen kazada Kavacık-Alibahadır seferini yapan özel halk otobüsünün çarptığı kardeşlerden Hanife Gürsoy hayatını kaybederken, Şengül Gürsoy ise yaralanmıştı.

Kazanın otobüs sürücüsünün direksiyon başında kalp krizi geçirmesi sonucu meydana geldiği açıklandı. İstanbul Özel Halk Otobüsü Şirketleri tarafından kazaya ilişkin yapılan açıklamada, “Bugün öğlen saatlerinde Beykoz/Elmalı köyü mevkiinde özel halk otobüsünün karıştığı bir trafik kazası meydana gelmiştir. Kaza, normal seferini yapmakta olan C-1051 KOD numaralı halk otobüsü şoförünün kalp krizi geçirmesi sonucu olmuştur. Kriz geçiren şoför, araç kontrolünü kaybederek yayalara çarpmıştır. Olayda bir kişi yaşamını yitirmiş, bir kişi ise yaralanmıştır. Şoför personel ise Beykoz Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştır. Olayın oluşumu izlenen kamera görüntüleriyle net biçimde görülmekte olup, idari ve adli inceleme devam etmektedir. Camiamızı üzüntüye boğan talihsiz olay nedeniyle yaşamını yitiren insanımıza rahmet, yakınlarına sabır diliyoruz. Aynı olayda yaralanan şahsa ve şoförümüze de acil şifalar diliyoruz” denildi.

Haber Merkezi

Beykoz'da yine kaza, yine ölüm, yine halk otobüsü
Önceki Beykoz'da yine kaza, yine ölüm, yine halk otobüsü
İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Sonraki İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Yorumlar (1 Yorum)

niyazi gecir (10 yıl önce)

halk otobüslerinde çoğunlukla yaşlı ve emeklı soforler çalışıyor ekonomik ücretle çalıştırabilirler fakat toplum sağlığını ilgilendiren durum yetkıliler neyı nasıl denetliyor belediyenin sorumluğu var tabii mkoy bey 2 bilet 4 tl yapmayı biliyorlar tum sorumluları takıbe vegoreve davet ediyoruz

Yorum Yaz