Otobüs almadı, Beykozlu durakta kaldı

  • 12.09.2020 15:37
  • Güncelleme: 12.09.2020 15:43
  • Okunma: 7505 kez
  • Yorum: 0
İstanbul İl Hıfzıssıhha Kurulunca alınan karar sonrası kapasitesini dolduran otobüsler yolcu almayınca Beykoz'un insanları duraklarda kaldı.
Otobüs almadı, Beykozlu durakta kaldı

İstanbul İl Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı karar sonrası toplu taşıma otobüslerinde oturan yolcu ile birlikte oturanların 3'te 1'i kadar yolcu alınması kararı artan Kovid-19 vakalarına karşı uygulamaya konmuştu.

Beykozlu vatandaşlar, havanın da güneşli olmasıyla hafta sonunun tadını çıkarmak için sokağa çıktı. 65 yaş üzerindeki vatandaşların da sokakta olduğu görülürken, Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı karar uygulanınca birçok vatandaş duraklarda kaldı.

11ÇB Kavacık-Çavuşbaşı- Ümraniye seferini gerçekleştiren 67 duraklı otobüs, Baklacı bölgesinde kapasitesinin durması nedeniyle inen yolcu olmayınca, vatandaşları durakta bırakmak zorunda kaldı.

Benzer manzaraların Beykoz-Üsküdar seferini gerçekleştiren otobüslerde de yaşandığı bildirilirken, vatandaşların ısrarlarına rağmen otobüs şoförleri kapasitenin yolcu almadığı görüldü.

Vatandaşlar, otobüs ve taksi duraklarında uzun süre otobüs beklerken, yeni alınan kararlar gereği kapasitesini dolduran toplu ulaşım araçları duraklarda durmadı.

Bazı hatlı minibüslerin ayakta yolcu aldığı görülürken, vatandaşlar zaman içerisinde bu duruma da tepki gösterdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Otobüs, Durak, Kovid-19

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz