Toplum

Otizmli çocuklar, Beykoz'dan yardım bekliyor

Otizmli çocuklar, Beykoz'dan yardım bekliyor
16.11.2018 13:16
| | |
2391

Beykoz Otizmli Çocuklar ve Aileleri Yardımlaşma Derneği, bünyesindeki otizmli çocukların şartlarını iyileştirmek için yardım kahvaltısı düzenliyor.

Beykoz Otizmli Çocuklar ve Aileleri Yardımlaşma Derneği (BOÇAY), bünyesinde eğitimlerine devam edilen çocukların şartlarının iyileştirilebilmesi adına İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri'nde yardım kahvaltısı düzenliyor.

BOÇAY tarafından 50 Türk Lirası ücretle satışa çıkarılan davetiyelerden elde edilecek gelir, her biri Beykoz'da ikamet eden otizmli çocukların eğitim masraflarında kullanılacak.

Dernekten yapılan açıklamada, "BOÇAY yararına düzenleyeceğimiz kahvaltı etkinliğimizde çocuklarımıza yardımcı olmak ve onlarına hayatına bir şeyler katmak isteyen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyacağız" ifadelerine yer verildi.

Otizmli çocuklar ve ailelerinin yararına 8 Aralık Cumartesi günü saat 10.00'da gerçekleştirilecek kahvaltı etkinliği için 0 (535) 791 2994 numaralı telefondan Bülent Taştan ile irtibata geçilebilecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Beykoz Otizmli Çocuklar ve Aileleri Yardımlaşma De, BOÇAY, Yardım, Kahvaltı, Etkinlik, İBB, Bülent Taştan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"