Osman Kayagil, Beykoz 1908 AŞ Futbol Takımında

  • 17.01.2020 16:45
  • Güncelleme: 17.01.2020 16:46
  • Okunma: 3035 kez
  • Yorum: 0
Beykoz 1908 A.Ş, 2019 -2020 Sezonu 2. Transfer Dönemi'nde kadrosunu güçlendirecek adımlar atmaya devam ediyor.
Osman Kayagil, Beykoz 1908 AŞ Futbol Takımında

Sarı-Siyahlı ekip Paşabahçespor Forması altında başarılı maçlara imza atan Osman Kayagil ile anlaşmaya varıp kadrosuna dahil etti. Boğaziçi ekin daha önce de aynı kulüpten Kaptan Yunus Emre Şenoğlu’nu da kadrosuna katmış idi.

Osman Kayagil transferin gerçekleşmesinin ardından yaptığı açıklamada, “ Beykoz gibi Türk Futbolunun tarihi kulüplerinden birine transfer olmaktan gayet mutluyum. Büyük Beykoz taraftarlarının karşısında çıkacağım ilk maçın heyecanını şimdiden yaşamaya başladım. İnşallah yeni takım arkadaşlarımla birlikte takımımızı öncelikle Süper Amatör Lig Klasman Grubuna çıkarabilmek için emek harcayacağız. Takımda tanıdığım isimlerde bulunmakta, kesinlikle yabancılık çekmeyeceğim. Bu transfer her iki taraf için de hayırlı olsun ” diye konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş. Kulüp Başkanı Zeki Aksu ise transferin gerçekleşmesinin ardından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi, “ Paşabahçe kulübünde orta saha mevkisinde oynayan Osman Kayagil ile anlaşmış bulunmaktayız.Bu transferin yapılmasında maddi olarak Paşabahçe Spor Kulübüne bonservis bedelini ödeyen ve ayrıca bu hafta içerisinde yaptığımız ödemelere destek veren Beykoz sevdalısı arkadaşım Nezih Beykozlu’ya şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum…” 

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz 1908, Osman Kayagil, Zeki Aksu